lekarz Krzysztof Stańkowski

Psychiatra

Niesamowicie niesympatyczny psychiatra. Wyszłam od niego z płaczem. Wszystko co mówiłam było dla niego złe i każda decyzja nie taka jak powinna. Jako osoba świeżo po szpitalu psychiatrycznym i naprawdę niską samooceną poczułam się bardzo źle po wizycie, ponieważ oczekiwałam chociaż odrobinę zrozumienia a tego nie dostałam. Nigdy więcej tam nie pójdę. Nie polecam

Niesamowicie niesympatyczny psychiatra. Wyszłam od niego z płaczem.

Zdecydowanie nie polecam wizyty u Doktora Stańkowskiego. Nie najgorsze pierwsze wrażenie topniało ze spotkania na spotkanie. Regularne poświęcanie czasu na przelewanie swojego światopoglądu, skupianie sie na innych aspektach medycyny niż psychiatria, oraz namawianie do antyszczepionkowej ideologii. Pomimo zdecydowanej poprawy i przejścia leczenia zgodnie ze wcześniej założonym planem Pan Doktor nalegał na przedłużenie leczenia podając argumenty, które same sobie zaprzeczały.

Byłam leczona przez Pana psychiatrę Krzysztofa 9 lat temu. W moim przypadku stwierdzenie choroby afektywnej dwubiegunowej było dość mocno "naciągnięte". Wiem to po tym, jak zdiagnozowano u mnie problemy natury hormonalnej. Wszystkie szpitale "podtrzymywały" diagnozę po tym, jak leczenie i zaburzenia psychologiczne dawały o sobie znać. 6 lat bez leków, po skończonej psychoterapii bez nawrotów. Nie polecam. Pod wpływem leków przepisanych i reakcji mojego organizmu na zmiany biochemiczne stwierdzona "ukryta" choroba, która rzekomo się ujawniła,a po której nie ma śladu kiedy trafiłam na kompetentnych lekarzy. Nie mniej zaangażowania nie można ...

Nie mniej zaangażowania nie można Panu Krzysztofowi odmówić, jednak sama do siebie mam żal, że postawiłam na jedną kartę i nie zachowałam ostrożności konsultując się z innymi specjalistami. W wieku 19 lat diagnoza dożywotniej choroby, która ujawniła się "polekowo", a była wynikiem zaburzeń psychologicznych i hormonalnych.

Świetny lekarz z naprawdę dobrym podejściem do pacjenta, miły, posiada dużą wiedzę w innych dziedzinach medycyny. Dokładnie wszystko tłumaczy, drugi raz jestem u Pana doktora i bardzo trafnie za każdym razem stawia diagnozę i skutecznie mnie leczy ;) z szczerego serca mogę każdemu polecić :)

Serdecznie nie polecam! Zero szacunku do pacjenta, na wizycie zrównał mnie z ziemią. Większość wizyty szyderczo się uśmiechał. Podważa zdanie innych dziedzin medycyny i traktuje swoje zdanie z wyższością. Zamiast pomóc i zająć się problemem, skupił się na krytyce i wyrażaniu swojego światopoglądu. A na koniec wizyty z ironia zapytał czy wystarczająco mocno mnie rozdrażnił... Moja odpowiedź: TAK.

Serdecznie nie polecam!
Zero szacunku do pacjenta, na wizycie zrównał mnie z ziemią.
Moja odpowiedź: TAK.

Pan Krzysztof ma coś dobrego i wyjątkowego, jest lekarzem z duszą i wielkim sercem. Jest mi potrzebny i niejednemu poza mną. Oby więcej było podobnych do Niego. 💗

Rewelacja. Fajny, pozytywny człowiek. Wszystko na spokojnie i ze zrozumieniem. Szeroka wiedza z zakresu innych dziedzin medycyny. Zaskoczyło mnie że Pan dr dba w doborze leczenia o komfort pacjenta, a nie ślepo idzie utartymi schematami. To rzadkość. Ogólnie bardzo super, polecam.

Ogólnie bardzo super, polecam.

Lekarz służy profesjonalnymi i konkretnym poradami. Z dużym szacunkiem do pacjenta. Wysoka kultura osobista. Polecam.

Z całego serca polecam, dr Stańkowskiego. Lekarz kompetentny, rzeczowy, sympatyczny, budzący zaufanie. Wspaniałe podejście do pacjenta. Prawidłowo postawiona diagnoza i dobrze dobrane leki, pozwoliły mi na szybki powrót do zdrowia.