lekarz Krzysztof Starzyk

1,8
1,9

Witam. Mialem przyjemność spotkać się z doktorem w czasie badań z medycyny pracy. Pracę tego pana oceniam Negatywnie był arogancki i nadpobudliwy na wszelkie pytamia odpowiadał ze złością i agresywnie. W czasie badań na moją uwagę że mam zaparowane szkła w okularach do badania wydarł się że to słyszał i dalej kazał mi czytać literki których nie widziałem. Nie polecam.

Witam.

Byłam na medycynie pracy u tego okulisty. Był bardzo nieuprzejmy, wyglądał jakby był obrażony, nie wytłumaczył na czym polega moja choroba wzroku tylko wręczył kartkę, prosząc o zakup okularów. Na kartce nie było ani słowa o wadzie wzroku. Całą wizytę przeprowadził bardzo chaotycznie i szybko, tak jakby gdzieś mu się spieszyło. Nie polecam.

Leczę się u dr Krzysztofa od kilku lat i czasem odnoszę wrażenie, że dr cierpi na "dwubiegunów". Raz jest milczący i nieobecny, a następnym razem tryska energią i humorem, ale nigdy bym nie powiedziała, że jest niekompetentnym chamem, jak to inni go opisują. W jakiej by " fazie" nie był , zawsze wykonuje wszystkie możliwe badania, dokładnie mówi o nich, a i czasem zruga, jeśli jest taka potrzeba. Więc, albo się zaakceptuje jego chwiejny, specyficzny charakter albo nie. Wybór należy do pacjenta.

Na podstawie kilku wizyt u pana doktora Krzysztofa Starzyka, czuję się w obowiązku wystawić następującą NEGATYWNĄ opinię. Przede wszystkim zachowanie doktora należy określić jako skandaliczne: opryskliwe, wręcz agresywne traktowanie pacjentów, nie udzielanie pacjentowi należnych informacji. Podczas mojej ostatniej wizyty, w wyniku spóźnienia się lekarza, czekałam na poradę lekarską ponad SZEŚĆ godzin, pomimo że wizyta była wyznaczona na konkretną godzinę. Doktor Krzysztof Starzyk jest specjalistą w zakresie leczenia jaskry i z tym problemem, połączonym z postępującą zaćmą, od jakiegoś czasu próbowałam uzyskać pomoc lekarską. Podczas ostatnich wizyt, pan doktor udzielał mi sprzecznych informacji co do sposobu dalszego leczenia, co w powiązaniu z faktem, że na każdą kolejną wizytę trzeba czekać minimum trzy miesiące, stawia mnie w trudnej sytuacji. Mój wzrok coraz bardziej się pogorsza, o czym za każdym razem informowałam pana doktora. Jedyną odpowiedź jaką otrzymałam podczas ostatniej wizyty było żebym poszła do okulisty (sic!). Wspomniałam, że okulary mam dobre i potwierdzone przez okulistę. Na każde zadane pytanie dotyczące stanu mojego wzroku i podstawowych badań, pan doktor podniesionym głosem oświadczył, że jest późno i nie ma czasu mnie badać. Udało mi się uzyskać jedynie zbadanie ciśnienia w oku i nic więcej. Jestem starszą kobietą, leczę się na nadciśnienie i tego rodzaju stres w przychodni lekarskiej powoduje oczywiste konsekwencje w stanie mojego zdrowia, co w połączeniu z prawdopodobnie postępującą jaskrą i zaćmą, stawia mnie w bardzo trudnej sytuacji. Jako emeryt nie jestem w stanie korzystać z prywatnej opieki okulistycznej, zwłaszcza że leczenie schorzenia tego typu nie kończy się na jednorazowej wizycie. Niemniej jednak postanowiłam, że nigdy więcej nie skorzystam z usług pana doktora Krzysztofa Starzyka i pragnę przestrzec wszystkich potencjalnych pacjentów, jako że jest to ewidentna strata nerwów i czasu. Podczas ostatniej mojej wizyty w przychodni przy ulicy Stalowej, wszyscy pacjenci oczekujący na wizytę u doktora Starzyka byli mocno zbulwersowani takim brakiem organizacji i odpowiedzialności. Ponadto byłam również świadkiem bardzo niegrzecznego potraktowania innej starszej pacjentki, poruszającej się o lasce, przez pielęgniarkę pracującą obok w gabinecie. Podobna sytuacja jest w recepcji, co pokazuje, że niski standard zachowania prawdopodobnie dotyczy całego personelu. Niemniej jednak, w szczególności od lekarza powinno się wymagać zachowania adekwatnego do jego społecznej roli. Natomiast jeśli lekarz nie jest w stanie sprostać tym wymaganiom lub jeśli nie jest zadowolony z warunków pracy, powinien po prostu zrezygnować z etatu w publicznej służbie zdrowia.

Kolejna wizyta z moją mamą z zaawansowaną jaskrą w poradni jaskry na Grabiszyńskiej. ten lekarz nie powinien mieć kontaktu z pacjentami - bardzo obcesowy, niecierpliwy, nie odpowiada na pytania pacjentki - podejście do pacjenta skandaliczne! Wszelkie informacje trzeba od niego wyciągać. Duet tworzy z równie niesympatyczną pielęgniarką, która nie ma cierpliwości zrobić wszystkich badań, nie odpowiada na pytania. Omijać z daleka.

Lekarz arogancki o niemiłej aparycji, nie potrafi przywitać się z Pacjentem, swoją pracę traktuje jako zło konieczne - NIE POLECAM !!!

Badał dość dokładnie,dobrał okulary beznadziejnie.

Badał dość dokładnie,dobrał okulary beznadziejnie.

bardzo dobry lekarz, z powołaniem! poświęca dużo uwagi i naprawdę interesuje się pacjentem. POLECAM

POLECAM