dr n. med. Krzysztof Stasiak

Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek. Ostatni raz byłam na wizycie w 2008r. w Chodzieży. Czy ktoś wie gdzie teraz, oprócz Wrocławia przyjmuje?

Wspaniały lekarz i cudowny człowiek. Ma w sobie dużo ciepła i spokoju.

Wspaniały lekarz i cudowny człowiek. Ma w sobie dużo ciepła i spokoju.

Doktor Stasiak to lekarz który zasługuje na najwyższą ocenę .Dzięki Niemu przeżyłam dużo lat więcej niż myślałam .Jest to człowiek o wielkim sercu.Ewa P.Wrocław

lekarz godny polecenia.Zgadzam się z pozytywnymi opiniami. Na swoim przykładzie mogę potwierdzić ,że bardzo dużo pomaga kobietom.

dr Stasiak jest ostoją ludzką- moralną, lekarską, kulturalną i profesjonalną. Wysokiej klasy specjalista o nienagannej kulturze osobistej, wielkim sercu dla pacjentów. pełen profesjonalizm!!!!!

Dzięki dr.Stasiakowi żyję już kilkanaście lat dłużej niż myślalam.Jest to lekarz ,który nie zasługuje na 5 tylko na dużo,dużo więcej.Dzięki temu człowiekowi żyję.

Dr K.Stasiak to najwspanialszy lekarz na świecie. Jeżeli miałabym cofnąć się w czasie to...postąpiłabym tak samo jak przed laty zdecydowałabym się na tego samego lekarza.Jest profesjonalistą o bardzo wysokiej kulturze osobistej, któremu nie zawahałam się zaufać.Jeżeli czytasz teraz tą opinie bo masz ogromny problem ze zdrowiem i szukasz pomocy to dr Krzysztof Stasiak na pewno Ci pomoże.