dr n. med. Krzysztof Stawik

Internista, Gastroenterolog

Chodzę do dr Stawika już dłuższy czas doktor na spokojnie tłumaczy wszystko pacjentowi słucha co ma się do powiedzenia ,zlecił wszystkie potrzebne badania dzięki czemu udało się znaleźć przyczynę bólu brzucha

Człowiek kompletnie niekomunikatywny. Nie jest zainteresowany co pacjent ma do powiedzenia, nie tłumaczy, nie informuje oo diagnozie. Kieruje na płatne badania, wypisuje drogie recepty, pobiera opłaty za wizyty. Wobec braku efektów leczenia i wielokrotnych natarczywych pytaniach informuje, że nie jest w stanie nic zrobić.

Nie polecam, babcia miała długotrwałe krwawienia z odbytu, nie wiedział co jej jest, nawet nie poinformował że z takiego krwawienia może być rak. Zastanawiajace aż że mógł nie wiedzieć. Oczywiście potwierdzam drogie leki i nietrafione diagnozy - prawie jak experymenty

Ku przestrodze...: Poszedłem do Pana doktora Stawika prywatnie,zrobił USG,porozmawiał dłuższą chwilę i wypisał leki,które mam przyjąć a po dwóch tygodniach mam się zgłosić ze skierowaniem od lekarza i wykonamy gastroskopię w Miedziowym Centrum Zdrowia w ramach NFZ,żeby nie narażać mnie na dodatkowe koszty.Przyjąłem zalecone leki U W A G A: kosztowały 267złotych!!!! Załatwiłem skierowanie na gastroskopię i zadzwoniłem do lekarza umówić się na wizytę,doktor powiedział przez telefon żebym przyszedł na drugi dzień około godziny 11tej.Poszedłem o tej godzinie o której byłem umówiony,doktor na kartce zapisał mi pokój gdzie mam się ...

Ku przestrodze...:
Poszedłem do Pana doktora Stawika prywatnie,zrobił USG,porozmawiał dłuższą chwilę i wypisał leki,które mam przyjąć a po dwóch tygodniach mam się zgłosić ze skierowaniem od lekarza i wykonamy gastroskopię w Miedziowym Centrum Zdrowia w ramach NFZ,żeby nie narażać mnie na dodatkowe koszty.Przyjąłem zalecone leki U W A G A: kosztowały 267złotych!!!! Załatwiłem skierowanie na gastroskopię i zadzwoniłem do lekarza umówić się na wizytę,doktor powiedział przez telefon żebym przyszedł na drugi dzień około godziny 11tej.Poszedłem o tej godzinie o której byłem umówiony,doktor na kartce zapisał mi pokój gdzie mam się zgłosić.Mówię pielęgniarce,która tam przebywała,że przyszedłem na gastroskopię i byłem umówiony z panem doktorem,pielęgniarka tak dziwnie na mnie popatrzyła i mówi: "A to pan,doktor mi mowił,że był troche zaskoczony,bo dzwonił pan do niego umawiał się na gastroskopię prywatną,a potem dzwoniła pana żona czy tam jakas inna kobieta i powiedziała,że zalatwil pan sobie skierowanie".Poczułem się jak jakiś oszust,jak by mi ktoś napluł dosłownie w twarz,ale odpowiadam: "Pan doktor zalecił gastroskopię,prosił żebym załatwił skierowanie i nic nie wspominał,że to ma być badanie prywatne,jeśli mam płacić to po co skierowanie??? i nigdy w moich sprawach nie dzwoni żadna kobieta,zawsze wszystko załatwiam sam,jestem zdziwiony.A pielęgniarka na to: ja wierzę w to co mi doktor mówił,niech pan sobie zejdzie do rejestracji i zarejestruje to skierowanie jak już pan przyszedł.Czy ktoś z was po takim zachowaniu byłby w stanie dalej sie leczyć u takich ludzi??? Poszedłem stamtąd potraktowany dosłownie jak śmieć.Reszte oceńcie sami,jeśli chcecie iść do lekarza,którego zrozumiecie co piąte słowo,który myli pacjentów i słyszy kobiece głosy,oraz wypisuje leki za prawie 300 złotych,które mi wcale nie pomogły to powodzenia.Robert S.nazwisko mogę podać w każdej chwili bo wszystko to co napisałem jest prawdą.Wstyd i hańba Panie doktorze Stawik!!!!

Jest to bardzo miły lekarz, podchodzi do sprawy na poważnie i nie owija w bawełnę. W dodatku ma poczucie humoru :-)

Ja niepolecam od dłuższego czasu choruje na problemy żołądkowe i nic mi nie pomogło cały czas mam chory żołądek i dalej się męcze szukam innego lekarza może mnie wyleczy bo już nie mam sił.

Po wizytach u trzech innych lekarzy trafiłem do p. doktora z ogromnymi bólami żołądka, a dzięki trafnej decyzji i dobranemu leczeniu od miesiąca wreszcie funkcjonuję normalnie, dziękuję i polecam

Kompetentny,duża wiedza i praktyka,badzo przyjazny pacjentowi

Kompetentny,duża wiedza i praktyka,badzo przyjazny pacjentowi

To naprawdę lekarz z powołania. Bardzo rzetelnie analizuje wyniki badań i z wielką uwagą słucha pacjenta. Pan doktor pomógł wyzdrowiec mnie i mojemu dziecku. Posiada bardzo dużą wiedzę i doświadczenie. Polecam doktora Stawika wszystkim.

SZKODA SŁÓW I KASY KOLEJNY PAN DOKTOR TRAKTUJACY PACJENTÓW JAK ZŁO KONIECZNE

SZKODA SŁÓW I KASY KOLEJNY PAN DOKTOR TRAKTUJACY PACJENTÓW JAK ZŁO KONIECZNE