dr n. med. Krzysztof Stawik

Internista, Gastroenterolog

3,7
3,5
3,6

Ku przestrodze...: Poszedłem do Pana doktora Stawika prywatnie,zrobił USG,porozmawiał dłuższą chwilę i wypisał leki,które mam przyjąć a po dwóch tygodniach mam się zgłosić ze skierowaniem od lekarza i wykonamy gastroskopię w Miedziowym Centrum Zdrowia w ramach NFZ,żeby nie narażać mnie na dodatkowe koszty.Przyjąłem zalecone leki U W A G A: kosztowały 267złotych!!!! Załatwiłem skierowanie na gastroskopię i zadzwoniłem do lekarza umówić się na wizytę,doktor powiedział przez telefon żebym przyszedł na drugi dzień około godziny 11tej.Poszedłem o tej godzinie o której byłem umówiony,doktor na kartce zapisał mi pokój gdzie mam się ...

Ku przestrodze...:
Poszedłem do Pana doktora Stawika prywatnie,zrobił USG,porozmawiał dłuższą chwilę i wypisał leki,które mam przyjąć a po dwóch tygodniach mam się zgłosić ze skierowaniem od lekarza i wykonamy gastroskopię w Miedziowym Centrum Zdrowia w ramach NFZ,żeby nie narażać mnie na dodatkowe koszty.Przyjąłem zalecone leki U W A G A: kosztowały 267złotych!!!! Załatwiłem skierowanie na gastroskopię i zadzwoniłem do lekarza umówić się na wizytę,doktor powiedział przez telefon żebym przyszedł na drugi dzień około godziny 11tej.Poszedłem o tej godzinie o której byłem umówiony,doktor na kartce zapisał mi pokój gdzie mam się zgłosić.Mówię pielęgniarce,która tam przebywała,że przyszedłem na gastroskopię i byłem umówiony z panem doktorem,pielęgniarka tak dziwnie na mnie popatrzyła i mówi: "A to pan,doktor mi mowił,że był troche zaskoczony,bo dzwonił pan do niego umawiał się na gastroskopię prywatną,a potem dzwoniła pana żona czy tam jakas inna kobieta i powiedziała,że zalatwil pan sobie skierowanie".Poczułem się jak jakiś oszust,jak by mi ktoś napluł dosłownie w twarz,ale odpowiadam: "Pan doktor zalecił gastroskopię,prosił żebym załatwił skierowanie i nic nie wspominał,że to ma być badanie prywatne,jeśli mam płacić to po co skierowanie??? i nigdy w moich sprawach nie dzwoni żadna kobieta,zawsze wszystko załatwiam sam,jestem zdziwiony.A pielęgniarka na to: ja wierzę w to co mi doktor mówił,niech pan sobie zejdzie do rejestracji i zarejestruje to skierowanie jak już pan przyszedł.Czy ktoś z was po takim zachowaniu byłby w stanie dalej sie leczyć u takich ludzi??? Poszedłem stamtąd potraktowany dosłownie jak śmieć.Reszte oceńcie sami,jeśli chcecie iść do lekarza,którego zrozumiecie co piąte słowo,który myli pacjentów i słyszy kobiece głosy,oraz wypisuje leki za prawie 300 złotych,które mi wcale nie pomogły to powodzenia.Robert S.nazwisko mogę podać w każdej chwili bo wszystko to co napisałem jest prawdą.Wstyd i hańba Panie doktorze Stawik!!!!

Poszłam do pana Stawika, ponieważ kilka osób mi go poleciło. Nie zawiodłam się - jest konkretny i rzeczowy, wysłucha, wytłumaczy, doradzi. Mało tego, ma w gabinecie usg, więc od razu można zrobić. Na chwilę obecną jestem bardzo zadowolona z wizyt u niego. Jedynym minusem jest czekanie przed jego gabinetem - ponieważ z większością pacjentów siedzi dłużej niż się zakłada, na swoją kolej trzeba czasami czekać jakieś 1-2 godziny (od godz, na którą jest się zarejestrowanym), ale nie można mieć wszystkiego :)

Jest to bardzo miły lekarz, podchodzi do sprawy na poważnie i nie owija w bawełnę. W dodatku ma poczucie humoru :-)

Po wizytach u trzech innych lekarzy trafiłem do p. doktora z ogromnymi bólami żołądka, a dzięki trafnej decyzji i dobranemu leczeniu od miesiąca wreszcie funkcjonuję normalnie, dziękuję i polecam

To naprawdę lekarz z powołania. Bardzo rzetelnie analizuje wyniki badań i z wielką uwagą słucha pacjenta. Pan doktor pomógł wyzdrowiec mnie i mojemu dziecku. Posiada bardzo dużą wiedzę i doświadczenie. Polecam doktora Stawika wszystkim.

Ja niepolecam od dłuższego czasu choruje na problemy żołądkowe i nic mi nie pomogło cały czas mam chory żołądek i dalej się męcze szukam innego lekarza może mnie wyleczy bo już nie mam sił.

Kompetentny,duża wiedza i praktyka,badzo przyjazny pacjentowi

Kompetentny,duża wiedza i praktyka,badzo przyjazny pacjentowi

Bardzo dobry lekarz. Poświęca pacjentowi wiele czasu. Nie leczy stereotypowo, stara się znaleźć problem. U mojego syna zdiagnozował zapalenie wyrostka robaczkowego mimo nietypowych objawów (lekarze w szpitalu mieli z tym problemy)

Zgubił moje wyniki bałaganiarz,pomimo ,że przypominałem o terminie naszego spotkania wyników nie miał .Nieładne to bylo z jego strony.Co prawda jakby przepraszał , ale wielkiej skruchy to nie było.

SZKODA SŁÓW I KASY KOLEJNY PAN DOKTOR TRAKTUJACY PACJENTÓW JAK ZŁO KONIECZNE

SZKODA SŁÓW I KASY KOLEJNY PAN DOKTOR TRAKTUJACY PACJENTÓW JAK ZŁO KONIECZNE