dr n. med. Krzysztof Stempniewicz

Neonatolog, Pediatra

Pan doktor uratował nam synka po ciężkim porodzie. Maluszek rozwija się bardzo dobrze. Dzięki niemu możemy się cieszyć naszym dzieciątkiem. Dziękujemy.

Pamiętam doktora ze studiów, jako fajnego i kompetentnego wykładowcę. Z dużym zdziwieniem i jeszcze większą radością spotkałam Go jako ordynatora oddziału noworodków w Krapkowicach. Jest to chyba najlepsza porodówka w Polsce. A doktor zawsze miał dla nas, młodych mam dużo czasu i cierpliwości, tłumaczył wyczerpująco i z dużą delikatnością ale też humorem rozwiewał wszystkie nasze wątpliwości.

Pamiętam doktora ze studiów, jako fajnego i kompetentnego wykładowcę.
Jest to chyba najlepsza porodówka w Polsce.

Wspaniały lekarz, rewelacyjny specjalista. Z delikatnością podchodzi do swoich małych pacjentów, z wyrozumiałością do zdenerwowanych rodziców. Służy w razie czego także dobrą radą przez telefon. Polecam wszystkim, którzy nie potrafią podjąć decyzji o wyborze lekarza dla swojego Maluszka.

Bardzo ludzki i kompetentny lekarz. Rodzice maja poczucie bezpieczenstwa i przekonanie ze ich dziecko jest najważniejsze dla pana doktora. Rodziców traktuje z troska i tłumaczy stan zdrowia dziecka do tej pory, aż sie uspokoja i zrozumieją faktyczne zagrożenia. Nadal nie potrafie pisac o tym okresie z życia moich bąbli dodam iż jestem bardzo wdzieczna panu doktorowi.

wspaniały lekarz i człowiek. zdecydowanie polecam. bardzo nam pomógł.

wspaniały lekarz i człowiek. zdecydowanie polecam. bardzo nam pomógł.

Wciąż poszukujesz "Neonatolog Krapkowice"?

Krapkowice

Stefania Rayad