dr n. med. Krzysztof Strójwąs

Onkolog, Ginekolog

Zaznaczę, że byłam na NFZ, choć nie powinno mieć to znaczenia, przekonałam się, że jednak ma. Lekarz od początku wizyty bardzo nieprzyjemny, zero empatii, usg piersi trwało 1 min a cała wizyta 3! To nie było moje pierwsze usg i doskonale wiem jak powinno wyglądać. Niestety bardzo się zawiodłam, jestem zmuszona powtórzyć badanie u innego lekarza. Nie polecam, szkoda czasu.

Czytając te opinie, trudno uwierzyć, że to ten sam lekarz, do którego ja trafiłam. Badanie USG, wypisanie skierowania na mammografię zajęło panu lekarzowi całe 3,5 min. Według jego diagnozy guzek to tluczczak o wielkości ok.1cm. Mammografia wykazała guza 1,5 cm- BIRADS 5. Może gdybym poszła prywatnie, a nie ze skierowaniem z kasy, zasłużyłaby na więcej czasu. Odradzam wizytę w Poeadni Leczenia Chorób Piersi i Sutka w Lublińcu- szkoda WASZEGO czasu.

Mammografia wykazała guza 1,5 cm- BIRADS 5.

Przesypatyczny lekarz któremu mozna zaufać

Przesypatyczny lekarz któremu mozna zaufać

Bardzo dobry lekarz, profesjonalista w każdym calu.

Bardzo dobry lekarz, profesjonalista w każdym calu.

Chodzę do tego lekarza na badania profilaktyczne ,dlatego nie wypowiadam się o skuteczności leczenia.Jednak uważam ,że jest przesympatycznym i co najważniejsze budzącym zaufanie lekarzem. Bezpośredni, kontaktowy, uprzejmy.Dlatego polecam wszystkim Paniom , które czują lęk przed ginekologiem.

Chodzę do tego lekarza na badania profilaktyczne ,dlatego nie
wypowiadam się o skuteczności leczenia.Jednak uważam ,że jest
przesympatycznym i co najważniejsze budzącym zaufanie lekarzem.

Przede wszystkim wspaniały człowiek, jako lekarz wzbudza zaufanie pacjentek dzięki czemu badanie nie jest tak stresujące.Polecam wszystkim kobietą Tego wspaniałego specjaliste.