dr n. med. Krzysztof Suszyński

Fizjoterapeuta, Neurochirurg

Czlowiek,który ma czas dla pacjenta... Specjalista w dziedzinie rehabilitacji. Medyk godny polecenia.

Specjalista o "olewczym" usposobieniu. Jeśli ktoś szuka fizjoterapeuty, z którym jest dobry kontakt w razie pogorszenia stanu zdrowia to na pewno nie jest to ten Pan. Niektóre porady tego Pana, które usłyszałem na wizycie nie nadają się do napisania w komentarzu. Zmarnowałem pieniądze i nie polecam.

P. Doktor godny polecenia ma dużą wiedzę i wie co robi. Bardzo sympatyczna i uprzejmy. Umieejetnie wytłumaczył jak ćwiczyc w domu. Polecam

W czerwcu tego roku miałem operacje endoskopową "usunięcia" przepukliny L5/S1. Przepuklina oczywiście nie została usunięta, nagrzebaliście mi Państwo tylko w dysku o czym dobrze wiecie (Pan też był obecny przy tym zabiegu). Panu wystawiam opinię za podejście do pacjenta i fizjoterapie, której nie było bo nie odbierał Pan telefonów po zabiegu.

Lekarz nie ma czasu dla pacjenta po zabiegu, nie odbiera telefonów mimo, że umawia się z nim na godzinę. Wiedzy też nie ma za dużej, za to pewności siebie nie brakuje, nie polecam.

Oceniam tego lekarza na 1/10. -brak kontaktu telefonicznego po zaleconych ćwiczeniach. Lekarz na wizycie online nie pokazuje jak wykonywać właściwie ćwiczenia co jest absurdem jak dla mnie. - nie stawia się na umówione wizyty, - nie odbiera telefonów,

Oceniam tego lekarza na 1/10.

- nie stawia się na umówione wizyty,

- nie odbiera telefonów,

Jestem po koblacji szyjnej zaproponowanej przez dr. Suszyńskiego , jest bardzo duża poprawa.Dr.posiada bardzo dużą wiedzę w schorzeniach kręgosłupa , bardzo dokładnie tłumaczy schorzenie pacjentowi i najlepsze możliwe leczenie.Polecam wszystkim osobom z problemami kręgosłupa.

Niestety nie mogę napisać pochlebnej opinii. Jestem po zabiegu kręgosłupa i kontakt do p. Krzysztofa dostałam od docenta który robił mi zabieg. Zabieg miałam wykonany 5 tygodni temu a od 3 tygodni nie mogę się skontaktować z p. Krzysztofem który miał mnie rehabilitować. Na pierwszej wizycie zapewniał mnie ze po mimo mojego dalekiego zamieszkania nie będzie problemu ponieważ będzie mnie rehabilitował przez Skeypa. Takowe spotkanie odbyło się tylko 1 raz gdzie dostałam zestaw ćwiczeń które miałam wykonywać nie dłużej niż 10 dni. Poprawy nie było wrecz przeciwnie pogorszyło mi się. ...

Niestety nie mogę napisać pochlebnej opinii.
Zabieg miałam wykonany 5 tygodni temu a od 3 tygodni nie mogę się skontaktować z p. Krzysztofem który miał mnie rehabilitować. Na pierwszej wizycie zapewniał mnie ze po mimo mojego dalekiego zamieszkania nie będzie problemu ponieważ będzie mnie rehabilitował przez Skeypa. Takowe spotkanie odbyło się tylko 1 raz gdzie dostałam zestaw ćwiczeń które miałam wykonywać nie dłużej niż 10 dni. Poprawy nie było wrecz przeciwnie pogorszyło mi się. Ból był jak przed zabiegiem. Po dość utrudnionym kontakcie z Panem Krzysztofem dostałam zalecenie żeby przyjmować 3x dziennie dawkę 400 mg ibuprofenu który miał działać przeciw bólowo i przeciwzapalnie miałam przyjmować go 4 dni po czym skontaktować się ponownie. Niestety ku memu rozczarowaniu i zdenerwowaniu jak tak można ignorować człowieka umawiać się z nim i "olewać" spotkania. Nie tylko pan Krzysztof jest osobą tak bardzo zajęta że nawet nie może odpisać na smsa!!! Albo odebrać telefon.

Może i ma duże doświadczenie i wiedzę ale ja tego na swojej osobie niestety nie doświadczyłam.

Po co miałam zabieg skoro nadal mam brać tabletki...
Dziękuję za te owocną współpracę.

Na pewno godny polecenia fachowiec. Ma znaczne doświadczenie w schorzeniach kręgosłupa. Jest miły i sympatyczny.Tylko te kolejki ...

Pan doktor uratował mi życie ! Problemy z kregoslupem mialam od wieku dojrzewania, aż w końcu bol stawał się nie do zniesienia i do tego dretwiala mi noga. Rok chodziłam na wizyty do tzw. konowałòw i wypisywali tylko przerozne leki przeciwbolowe. Słyszałam za każdym razem, że muszę nauczyć się żyć z bólem (w wieku niespełna 30 lat). W końcu trafilam do doktora Krzysztofa, ktory postawił diagnoze i po 3 miesiacach miałam zrobiony laserowy zabieg na odcinku L5/S1. Juz po 2 miesiacach wrocilam do pelnej sprawnosci, a teraz jestem 2 lata od zabiegu i czasami zdarza się niewielki ból, ale napewno nie taki jak wcześniej.! W końcu mogę w pelni cieszyć się z życia i macierzyństwa. To nie tylko lekarz, ale również człowiek pełen empatii. Za każdym razem na wizycie poswiecal dużo czasu i tłumaczył wszystko po ludzku. Dziekuje za pomoc i jestem dozgonnie wdzięczna