dr n. med. Krzysztof Suszyński

Fizjoterapeuta, Neurochirurg

Dr. K Suszyński jest bardzo dobrym specjalistą oraz bardzo miłym i pomocnym człowiekiem. Ze względu na moje problemy z kręgosłupem oraz przebyte operacje,szukałem specjalisty, który pomógłby mi poprawić mój stan zdrowia. Byłem u wielu lekarzy, ale żaden z nich nie był w stanie mi pomóc. Pierwszą operację kręgosłupa lędźwiowego na poziomie L5/S1 przeszedłem w szpitalu w Otwocku. Po tej operacji mój stan zdrowia nie był zadowalający pomimo wizyt u wielu fizjoterapeutów, gdyż odczuwałem ciągłe pieczenie połączone z mrowieniem oraz towarzyszyło temu okresowe drętwienie kończyn dolnych. W październiku 2013 r. zdecydowałem się na stabilizację dynamiczną DIAM i wtedy tuż przed operacją poznałem dr. K. Suszyńskiego. Po operacji mój stan zdrowia się poprawił ale w dalszym ciągu byłem "skrzywiony" w wyniku przewlekłego osłabienia mięśni oraz towarzyszył mi ciągły ból, wraz z pieczeniem połączonym z mrowieniem dolnego odcinka kręgosłupa oraz kończyn dolnych. Miesiąc po operacji byłem na wizycie u dr. K. Suszyńskiego, który poświęcił mi dużo czasu omawiając szczegółowo mój przypadek. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony takim podejściem lekarza do pacjenta, jego wiedzą, uprzejmością,cierpliwością oraz sposobem objaśnienia i prezentacji zaleconych mi ćwiczeń. Dr K. Suszyński umie kompetentnie i fachowo odpowiedzieć na każde pytanie wskazując co jest przyczyną danej dolegliwości.Po kilku dniach ćwiczeń poczułem znaczną poprawę, nie musiałem już leżeć ciągle w łóżku. Od tego czasu cyklicznie utrzymuję kontakt z doktorem na Skypie, gdyż mieszkam w okolicach Kielc. Jeżeli mam jakieś pytanie lub coś mnie niepokoi zawsze mogę do niego zadzwonić (także w niedzielę). Co jakiś czas wraz z poprawą mojego stanu zdrowia dr.K.Suszyński zmienia mi ćwiczenia lub je modyfikuje. Jestem przekonany że dr. K. Suszyński jest godny polecenia każdemu kto ma problemy z kręgosłupem i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że takiego lekarza spotkałem po raz pierwszy. Dziękuję mu za to, że w wyniku jego trafnie dobranych ćwiczeń mogłem wrócić do normalnego życia i zawodowej pracy.

Pan doktor uratował mi życie ! Problemy z kregoslupem mialam od wieku dojrzewania, aż w końcu bol stawał się nie do zniesienia i do tego dretwiala mi noga. Rok chodziłam na wizyty do tzw. konowałòw i wypisywali tylko przerozne leki przeciwbolowe. Słyszałam za każdym razem, że muszę nauczyć się żyć z bólem (w wieku niespełna 30 lat). W końcu trafilam do doktora Krzysztofa, ktory postawił diagnoze i po 3 miesiacach miałam zrobiony laserowy zabieg na odcinku L5/S1. Juz po 2 miesiacach wrocilam do pelnej sprawnosci, a teraz jestem 2 lata od zabiegu i czasami zdarza się niewielki ból, ale napewno nie taki jak wcześniej.! W końcu mogę w pelni cieszyć się z życia i macierzyństwa. To nie tylko lekarz, ale również człowiek pełen empatii. Za każdym razem na wizycie poswiecal dużo czasu i tłumaczył wszystko po ludzku. Dziekuje za pomoc i jestem dozgonnie wdzięczna

Specjalista najwyższej klasy. Z bólami kręgosłupa borykam się od dawna.Jestem po kilku zabiegach, łącznie z wstawianiem implantów w okolicy odcinka lędźwiowego. Zabiegi przeprowadzane przez zespół dr. Kwieka. Pan Krzysztof Suszyński po każdej operacji stawiał mnie na nogi. Niewinne ćwiczenia rehabilitacyjne przyniosły oczekiwany rezultat. Odbudowa układu mięśniowego w okolicy lędźwi, poprawa ruchomości i ograniczenie bólu, to zasługa tego fizjoterapeuty. Pan Krzysztof Suszyński to lekarz z prawdziwego zdarzenia, cierpliwy, pomocny, i ten doskonały kontakt z pacjentem oraz zrozumiałe porady, to wg mnie najważniejsze cechy tego człowieka. Panie Krzysiu - dzięki serdeczne za ...

Zabiegi przeprowadzane przez zespół dr. Kwieka.
Pan Krzysztof Suszyński to lekarz z prawdziwego zdarzenia, cierpliwy, pomocny, i ten doskonały kontakt z pacjentem oraz zrozumiałe porady, to wg mnie najważniejsze cechy tego człowieka. Panie Krzysiu - dzięki serdeczne za wszelką pomoc.
Szczerze polecam tego specjalistę.

Na pewno godny polecenia fachowiec. Ma znaczne doświadczenie w schorzeniach kręgosłupa. Jest miły i sympatyczny.Tylko te kolejki ...

Polecam Pana dr Suszyńskiego jako wspaniałego specjalistę w swojej dziedzinie, wzór do naśladowania dla lekarzy oraz człowieka bezinteresownego, który potrafi słuchać i rozmawiać z pacjentem stawiając jego dobro na pierwszym miejscu. Pomoc jaką otrzymałem od Pana dr Suszyńskiego świadczy o tym dobitnie, co pozwala mi z pełnym przekonaniem polecić Go osobom mającym rozmaite dolegliwości z kręgosłupem.

mającym rozmaite dolegliwości z kręgosłupem.

Dr Suszyński to świetny specjalista, na 100% Polecam. Myślałem że już po mnie. A tu kilka prostych precyzyjnych ćwiczeń i ból po 2 tygodniach zniknął, symetria w obrębie miednicy i stawu krzyżowo-lędźwiowego została przywrócona.Super, wrócę jeszcze do Pana, na pewno. Dzięki,dr Krzysztofie.

Bardzo rzetelnie podchodzący do swojej pracy lekarz, chętnie udziela pacjentowi pomocy i wyjaśnień co do ćwiczeń w trakcie rehabilitacji po zabiegach.

Bardzo polecam dr Suszyńskiego wszystkim cierpiącym na kręgosłup. Doktora wyróżnia duża wiedza, interdyscyplinarne podejście, pasja do własnej pracy, indywidualne podejście i poświęcenie dla pacjenta. Dobiera ćwiczenia dostosowane do konkretnego problemu pacjenta i modyfikuje je w miare postępów, potrafi również poświęcić pacjentowi dużo czasu i uwagi. Poza tym doktor jest bardzo sympatycznym i inteligentnym człowiekiem. Szczerze polecam.

Szczerze polecam.

Polecam na 100% - bardzo duża wiedza i zaangażowanie. Prowadzi mnie po zabiegu (endoskop i diam) L5/S1

Bardzo, ale to BARDZO polecam Pana Doktora Suszyńskiego. Nigdy nie spotkałem tak bezproblemowego i kontaktowego lekarza jak Pan Krzystof. Byłem przez niego prowadzony po zabiegu endoskopii L5/S1 z bardzo pozytywnym skutkiem - wróciłem do czynnego uprawiania sportu.