najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia. miły, sympatyczny, delikatny. doradzi w każdej sytuacji, nie patrzy z góry na swoich pacjentów , jak to niektórzy lekarze mają w zwyczaju pomiatać ludźmi... jestem bardzo zadowolona ze współpracy z doktorem.

Witam.dr.sypniewski jest lekarzem oddanym swoim pacjentką.nigdy nie są to wizyty szybkie i pobieżne.zawsze p.doktor ma czas na rozmowę,która pozwala rozwiać wszelkie wątpliwości.jestem pacjentką prawie 20lat,która boryka się z wieloma chorobami ginekologicznymi.dzięki kompetencji p.doktora jest naprawdę super.DZIĘKI WIELKIE

Bardzo dobry lekarz, dobrze prowadzi ciążę. Lecz mógłby dokładniej opisywac rozwój dziecka. Ale jestem zzadowolona. O polecam innym.

Polecam Doktora jak najbardziej przesympatyczny lekarz doradzi przygotuje przychicznie pacijenktke.jest wspanialym lekarzem prowadzi moja druga ciaze i jestem zniego jak najbarzdiej zadowolona takze z czystym sumieniem polecam :)

Tez nie mogłam zajść w ciąże i dr.zastosował podobną metodę odsyłając mnie do kliniki.Jakie było moje zdziwienie gdy po miesiącu byłam w ciąży a jeszcze nie zdążyłam nigdzie pojechać.Dopiero później dowiedziałam się że zastosował metodę leczenia polegającą na tzw."odblokowaniu psychicznym".Zaszłam w ciążę bez zadnego leczenia,bez ani jednego leku.Zaoszczędziłam stres im pieniądze.Mam wspaniałego syna,którego zresatą odbierał dr Sypniewski. Polecam.

polecam lekarza w 10000% prowadził mi 4 ciaze ;) i jestem strasznie zadolowolna z tego lekarza ,,,mily ,sympatyczny,,porozmawia,pocieszy ....z calego serca polecam

Dzięki Panu Dr. dzisiaj mój syn ma 11 miesięcy. Również miałam problemy z zajściem w ciąże. Przy wprowadzeniu tabletek hormonalnych na wywołanie owulacji - udało się za drugim razem (tj. po dwóch miesiącach) zajśc w ciąże. Ja polecem Pana doktora w 100 %. Usg na każdej wizycie w trakcie ciąży, skierowania na badania. Wszystko jak najlepiej.

Ja polecem Pana doktora w 100 %.

Bardzo dobry lekarz. Jak najbardziej poleacam

Bardzo dobry lekarz. Jak najbardziej poleacam

chodziłam do tego lekarza przez pół roku ponieważ miałam problemy z zajściem w ciążę zalecił leczenie hormonami które nie dawały rezultatu nie zlecał żadnych badań po czym powiedział że nie ma sensu abym już do niego przychodziła i kazał mi jechać do kliniki leczenia niepłodności postanowiłam iść do innego lekarza żeby i okazało się że jestem w ciąży jakież było moje zdziwienie gdyż lekarz do którego tyle chodziłam stwierdził że nic mi nie jest już w stanie pomóc nie polecam nikomu takiego lekarza

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Radomsko"?

prywatny gabinet

Ewa Rogulska