Krzysztof Sypniewski

Lekarz z powołania , świetny specjalista, człowiek o wielkim sercu. Będąc w ciąży zawsze mogłam na Niego liczyć. Bardzo dba o swoją pacjentkę. Nie rozumiem negatywnych ocen w stosunku co do Pana doktora dlatego że można Go nazwać Lekarz -Anioł . Rzadko spotyka się takich lekarzy. Polecam w 100%

Cała ciaża prowadzona przez tego doktora, a jak przyszło co do czego to udaje że nie zna pacjentki. Komunikacja slaba, zero wyjasnien czegokolwiek, podczas wizyt zona dostawala zdawkowe odpowiedzi bez szczegolowych wyjasnien.. Przez cala ciaze dostalismy 1 zdjecie dziecka !! Teraz juz wiemy ze szkoda bylo czasu i pieniedzy na taka opieke, a w zasadzie jej braku ! Koniec koncow okazalo sie ze zona ma nieskracalna szyjke i mozliwe jest tylko CC, niestety doktor tego sam nie zauwazyl, a zona byla juz wykonczona metodami farmakologicznymi.. Po CC na obchodzie nawet nie raczyl wejsc do sali zobaczyc jak sie czuje zona z dzieckiem tylko zostal na korytarzu zeby go przypadkiem nie zobaczyc ?! Traktowanie rodem z minionej epoki PRL ..! Dziekujemy tylko oddzialowi polozniczemu w Radomsku, ktory zajal sie zona i dzieckiem bardzo fachowo, jak przystalo na nowoczesny szpital.

najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia. miły, sympatyczny, delikatny. doradzi w każdej sytuacji, nie patrzy z góry na swoich pacjentów , jak to niektórzy lekarze mają w zwyczaju pomiatać ludźmi... jestem bardzo zadowolona ze współpracy z doktorem.

Bardzo dobry lekarz, dobrze prowadzi ciążę. Lecz mógłby dokładniej opisywac rozwój dziecka. Ale jestem zzadowolona. O polecam innym.

Witam.dr.sypniewski jest lekarzem oddanym swoim pacjentką.nigdy nie są to wizyty szybkie i pobieżne.zawsze p.doktor ma czas na rozmowę,która pozwala rozwiać wszelkie wątpliwości.jestem pacjentką prawie 20lat,która boryka się z wieloma chorobami ginekologicznymi.dzięki kompetencji p.doktora jest naprawdę super.DZIĘKI WIELKIE

Polecam Doktora jak najbardziej przesympatyczny lekarz doradzi przygotuje przychicznie pacijenktke.jest wspanialym lekarzem prowadzi moja druga ciaze i jestem zniego jak najbarzdiej zadowolona takze z czystym sumieniem polecam :)

polecam lekarza w 10000% prowadził mi 4 ciaze ;) i jestem strasznie zadolowolna z tego lekarza ,,,mily ,sympatyczny,,porozmawia,pocieszy ....z calego serca polecam

Bardzo dobry lekarz. Jak najbardziej poleacam

Bardzo dobry lekarz. Jak najbardziej poleacam

Tez nie mogłam zajść w ciąże i dr.zastosował podobną metodę odsyłając mnie do kliniki.Jakie było moje zdziwienie gdy po miesiącu byłam w ciąży a jeszcze nie zdążyłam nigdzie pojechać.Dopiero później dowiedziałam się że zastosował metodę leczenia polegającą na tzw."odblokowaniu psychicznym".Zaszłam w ciążę bez zadnego leczenia,bez ani jednego leku.Zaoszczędziłam stres im pieniądze.Mam wspaniałego syna,którego zresatą odbierał dr Sypniewski. Polecam.

Dzięki Panu Dr. dzisiaj mój syn ma 11 miesięcy. Również miałam problemy z zajściem w ciąże. Przy wprowadzeniu tabletek hormonalnych na wywołanie owulacji - udało się za drugim razem (tj. po dwóch miesiącach) zajśc w ciąże. Ja polecem Pana doktora w 100 %. Usg na każdej wizycie w trakcie ciąży, skierowania na badania. Wszystko jak najlepiej.

Ja polecem Pana doktora w 100 %.