Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, doktor nauk medycznych - temat pracy doktorskiej: "Nieinwazyjne pomiary tlenu w skórze przewlekle niedokrwionych kończyn dolnych".

Więcej mogą Państwo poczytać o doktorze Krzysztofie Szala na stronie internetowej jego nowo powstałej autorskiej klinice: SKJ CENTRUM MEDYCZNE

Rozpaczliwie szukałam lekarza który wykona usg odbytu pod kątem diagnozy przetoki. Umówiłam się na taką wizytę u pana doktora , niemniej jednak po zbadaniu stwierdził że nie ma podstaw do obaw bo to nie przetoka a w związku z tym nie ma konieczności USG. Za wizytę razem z maścią którą zalecił i którą zakupiłam w recepcji jego kliniki zapłaciłam ok 280 zł. Za dwa zmuszona byłam udać się do innego lekarza na USG , gdyż miałam wrażenie że coś jest nie tak ( ropa z odbytu) . Badanie USG wykazało przetokę którą usunął mi lekarz metodą Hipokratesa. Nie polecam Pana Doktora. Jedynie uspokoił mnie na 2 dni a to nie przyniosło rozwiązania , naraziło mnie na kilka bezsennych i przepłakanych ze strachu nocy a musiałam szukać pomocy gdzie indziej.

Dr Szala jest świetnym lekarzem, który wysłucha pacjenta i w bezstresujacej atmosferze przeprowadzi zabieg. Jako były pacjent czuje sie zoobowiazany do wystawienia najwyższej opinii, gdyż bóle przeszły i czuje sie wspaniałe. Dziękuje!

Bardzo sympatyczny człowiek i przede wszystkim wspaniały lekarz. Kompetentny, cierpliwy, wszystko wytlumaczył. Serdecznie polecam!

Dr. Szala speaks English very well and took his time to explain every step of what he was doing. My situation was a bit difficult and he took his time to figure out the best solution for me and fixed my problem. I would highly recommend him.

wspaniały lekarz! pierwszy raz spotkałam takiego lekarza który mało ze jest kompetentny,wytłumaczy na czym polega problem to jeszcze przypomina o wizycie (w ramach NFZ). Jest Pan wspaniały DOKTORZE!!!

Bardzo dobry lekarz. Poświęcił mi bardzo dużo czasu, a co najważniejsze wyleczył. Polecam!

Polecam!

Bardzo dobry lekarz.Wszystko szczegółowo wyjaśnił,uprzejmy i poważnie traktujący problemy pacjenta.

Bardzo mile jestem zaskoczona podejściem lekarza do pacjenta. Poświęcił mi dużo czasu i dokładnie wytłumaczył mój problem zdrowotny. Pokazał na obrazku moje schorzenie i przedstawił 2 metody leczenia. Poza tym bardzo dobre warunki. Gorąco polecam!

Poza tym bardzo dobre warunki.
Gorąco polecam!

W moim przypadku chodziło o diagnostyke i badanie potwierdzające lub wykluczające schożenie. Cykl badań wykluczył chorobe co potwierdzili także inni specjaliści. Polecam. Można liczyć na pełną opinię i dużo poświęconego czasu.

Świetny, profesjonalny i niezwykle uprzejmy lekarz. Bezboleśnie wykonał badanie, opowiedział mi dokładnie o moim schorzeniu - przyczynie, charakterze, nawet pokazał na obrazkach. Dokładnie opowiedział o sposobie leczenia i przepisał lek recepturowy (plus za niewspieranie firm farmaceutycznych, co praktykuje wielu lekarzy). Do tego wręczył jeden lek w ramach wizyty. W klimatycznym gabinecie momentami zapominałam, że jestem u lekarza. Więcej takich Specjalistów proszę!