lekarz Krzysztof Szczęsny

Internista

Liczba opinii: 2
Średnia ocen:1,3/5
Opinie:2
Zaufanie do kompetencji
1,5
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,5
Uprzejmość
1,5
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Szczerze mówiąc, nie ma tutaj skali ocen, ktora byłaby odpowiednia dla tego lekarza. Zachował sie karygodnie, zarazem absolutnie nie w zgodzie z jakakolwiek sztuka lekarska! Otóż pan "doktor" pozwolił sobie na skandaliczne zaniedbanie, jakim było użycie drewnianej szpatułki laryngologicznej, ktora nie była jałowa. Szpatułka leżała na biurku, nieopakowana i nosząca ślady wielokrotnego użycia(ślady brudnych palców,ślady niebieskiego tuszu od długopisu). Na moje pytanie dlaczego tak sie stało, pan "doktor" odpowiedział:"tylko takie mamy". Nie było to zgodne z prawda, ponieważ przestraszony podszedł do szafki i przecząc swoim wcześniejszym słowom, wyciągnął zapakowana, jednorazowa, ...

Szczerze mówiąc, nie ma tutaj skali ocen, ktora byłaby odpowiednia dla tego lekarza. Zachował sie karygodnie, zarazem absolutnie nie w zgodzie z jakakolwiek sztuka lekarska! Otóż pan "doktor" pozwolił sobie na skandaliczne zaniedbanie, jakim było użycie drewnianej szpatułki laryngologicznej, ktora nie była jałowa. Szpatułka leżała na biurku, nieopakowana i nosząca ślady wielokrotnego użycia(ślady brudnych palców,ślady niebieskiego tuszu od długopisu). Na moje pytanie dlaczego tak sie stało, pan "doktor" odpowiedział:"tylko takie mamy". Nie było to zgodne z prawda, ponieważ przestraszony podszedł do szafki i przecząc swoim wcześniejszym słowom, wyciągnął zapakowana, jednorazowa, jałowa szpatułke... Dodatkowo "lekarz" stwierdził, ze nic wielkiego sie nie stało, ponieważ-"nie dociskałem pani języka szpatułką".. Pomimo mojego oburzenia i prośby aby szpatułke wyrzucić,została ona na biurku, oczekując na kolejnego pacjenta! Brak słów, aby opisać kompetencje,a właściwie ich brak i żenująco niski poziom elementarnej wiedzy lekarskiej u "lekarza" z około 20letnim stażem... Odradzam wizyty u tego człowieka, sprawa będzie z pewnościa miała ciąg dalszy.

WięcejMniej
1,5/5
Zaufanie do kompetencji
2,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
2,0
Uprzejmość
2,0
Godny polecenia
1,0

Niegdyś był świetnym lekarzem jednak odnosi się wrażenie że jest już zmęczony i nie traktuje pacjenta z szacunkiem i powagą. Badanie przebiega pobieżnie i "byle spławić".... Panie doktorze....chyba czas pomyśleć o emeryturze... Lekarz który traktuje pacjenta lekceważąco czasem może zaszkodzić!

Niegdyś był świetnym lekarzem jednak odnosi się wrażenie że jest już zmęczony i nie traktuje pacjenta z szacunkiem i powagą. Badanie przebiega pobieżnie i "byle spławić"....
Panie doktorze....chyba czas pomyśleć o emeryturze... Lekarz który traktuje pacjenta lekceważąco czasem może zaszkodzić!

Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat