dr n. med. Krzysztof Szczur

Ortopeda

3,9

Niestety, jestem niezadowolony po wizycie u dr Szczura. Zgłosiłem się do niego z problemem "trzasków" w kolanie. Lekarz kazał zrobić podstawowe badania krwi i moczu, po czym przepisał jakieś tabletki i to wszystko. Nie zlecił żadnych badań typu RTG ani USG, żadnych zabiegów związanych z kolanem. Trafiłem do jego gabinetu z polecenia, bo słyszałem że innym pacjentom przepisuje zastrzyki lub ćwiczenia. W moim przypadku w ogóle w niczym nie pomógł, a efekty wizyty były żadne. Jedyny plus że nie wziął za wizytę żadnych pieniędzy.

Polecam dobrego fachowca a leczę sie 3 lata a poprzednio leczyłem się bezpłatnie w przychodni NZOZ przez 9 lat tez u dr. n. med ortopedy przez 9 lat nie poświęcił tyle czasu i 2 razy badał co przy pierwszej wizycie dr n.med. Krzyszof Szczur

Zdecydowanie najlepszy lekarz w Szczecinie i okolicach, jak nie jeden z lepszych w kraju. Dzięki Niemu teraz mogę biegać grać w piłkę i żyć normalnie. Poprzedni lekarz ze szpitala publicznego na Arkońskiej chciał zrobić mi operację łąkotki, ale 'okazało' się po badaniu u dr Szczura, że łąkotka nie jest uszkodzona i operacja jest wykluczona. Od tamtej pory wierzę, że są prawdziwi specjaliści. Zdecydowanie polecam dr Szczura. Pozdrawiam 'Piotrek' :)

Z całego serca mogę go polecić jako ortopedę dla dziecka i dorosłego. Leczę się u niego od 19 lat od kiedy to wykryto u mnie martwicę guzów piętowych. Dzięki niemu nie jeżdżę na wózku inwalidzkim do czego doprowadziło by leczenie innych "specjalistów". Mam obecnie niemowlaka i na pewno się do niego zgłoszę. Szkoda, że nie ma więcej takich lekarzy.

Do dr Szczura trafiliśmy z córeczką po przykrych doświadczeniach z innym ortopedą. Pośwęcił Małej bardzo dużo czasu, sprawdzając dosłownie wszystko. Tłumaczył konkretnie i rzeczowo ale przede wszystkim zrozumiale na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Zalecone ćwiczenia przećwiczył razem z nami tak aby nie było żadnych wątpliwości. Co najważniejsze ma fantastyczne podejście do dzieci, dzięki czemu Mała dała się badać bez problemy. Serdecznie polecam.

polecam tego wspaniałego lekarza i człowieka każdej matce z małym dzieckiem jak i osobą dorosłym. Brak mi słów uznania za podejscie, wiedzę i proces leczenia.

Doskonaly lekarz. Wszystko dobrze wyjasnil i poswiecil duzo czasu podczas wizyty. Goraco polecam.

PRAWDZIWY PROFESJONALISTA, naprawił błąd po innym szczecińskim ortopedzie, wyleczył Moją córeczkę z obustronngo zwichnięcia stawów biodrowych. Dorota ma rok i miesiąc i właśnie zaczyna chodzić.;-) POLECAM WSZYSTKIM TAKIEGO LEKARZA Z POWOŁANIA

Absolutna rewelacja. Trójka dzieci - tylko u Pana Szczurka ;-) nigdzie indziej, w pełni kompetentny, serdeczny, FACHOWIEC, może i z "wojskopwym podejściem" i humorem, ale mi to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie. Nie spotkałem w życiu takiego lekarza, oby wszyscy tacy byli. POZDRAWIAM

kompetwntny leczę się od 13 lat od wypadku samochodowego i dzięki Jego wiedzy chodzę