dr n. med. Krzysztof Szczur

Niestety, jestem niezadowolony po wizycie u dr Szczura. Zgłosiłem się do niego z problemem "trzasków" w kolanie. Lekarz kazał zrobić podstawowe badania krwi i moczu, po czym przepisał jakieś tabletki i to wszystko. Nie zlecił żadnych badań typu RTG ani USG, żadnych zabiegów związanych z kolanem. Trafiłem do jego gabinetu z polecenia, bo słyszałem że innym pacjentom przepisuje zastrzyki lub ćwiczenia. W moim przypadku w ogóle w niczym nie pomógł, a efekty wizyty były żadne. Jedyny plus że nie wziął za wizytę żadnych pieniędzy.

Polecam dobrego fachowca a leczę sie 3 lata a poprzednio leczyłem się bezpłatnie w przychodni NZOZ przez 9 lat tez u dr. n. med ortopedy przez 9 lat nie poświęcił tyle czasu i 2 razy badał co przy pierwszej wizycie dr n.med. Krzyszof Szczur

Lekaz nie przybyl na umowiona wizyte:(((

Lekaz nie przybyl na umowiona wizyte:(((

Doskonaly lekarz. Wszystko dobrze wyjasnil i poswiecil duzo czasu podczas wizyty. Goraco polecam.

Z całego serca mogę go polecić jako ortopedę dla dziecka i dorosłego. Leczę się u niego od 19 lat od kiedy to wykryto u mnie martwicę guzów piętowych. Dzięki niemu nie jeżdżę na wózku inwalidzkim do czego doprowadziło by leczenie innych "specjalistów". Mam obecnie niemowlaka i na pewno się do niego zgłoszę. Szkoda, że nie ma więcej takich lekarzy.

Okropienstwo,odradzam!!! lekarz widac ze ciagnie tylko kase, przepisal mi leki za 1780 zl bez przekonania ze pomoga po czym powiedzial ze i tak do neigo wroce.Poszlam do innego lekarza z kolanem i zalecil zastrzyki,pomogly wszystko juz ok.

Zdecydowanie najlepszy lekarz w Szczecinie i okolicach, jak nie jeden z lepszych w kraju. Dzięki Niemu teraz mogę biegać grać w piłkę i żyć normalnie. Poprzedni lekarz ze szpitala publicznego na Arkońskiej chciał zrobić mi operację łąkotki, ale 'okazało' się po badaniu u dr Szczura, że łąkotka nie jest uszkodzona i operacja jest wykluczona. Od tamtej pory wierzę, że są prawdziwi specjaliści. Zdecydowanie polecam dr Szczura. Pozdrawiam 'Piotrek' :)

polecam tego wspaniałego lekarza i człowieka każdej matce z małym dzieckiem jak i osobą dorosłym. Brak mi słów uznania za podejscie, wiedzę i proces leczenia.

PRAWDZIWY PROFESJONALISTA, naprawił błąd po innym szczecińskim ortopedzie, wyleczył Moją córeczkę z obustronngo zwichnięcia stawów biodrowych. Dorota ma rok i miesiąc i właśnie zaczyna chodzić.;-) POLECAM WSZYSTKIM TAKIEGO LEKARZA Z POWOŁANIA

Do dr Szczura trafiliśmy z córeczką po przykrych doświadczeniach z innym ortopedą. Pośwęcił Małej bardzo dużo czasu, sprawdzając dosłownie wszystko. Tłumaczył konkretnie i rzeczowo ale przede wszystkim zrozumiale na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Zalecone ćwiczenia przećwiczył razem z nami tak aby nie było żadnych wątpliwości. Co najważniejsze ma fantastyczne podejście do dzieci, dzięki czemu Mała dała się badać bez problemy. Serdecznie polecam.