dr n. med. Krzysztof Szczur

wspaniałe show przy badaniu niemowlaka a jak sie okazało po czasie przegapił dosc wazna wadę u mojego dziecka, nie polecam, prawdopodobnie nie uaktualnia swojej wiedzy, kolezance uszkodził noge wsadzajac ja w gips w naderwanym wiezadlem..

kompetwntny leczę się od 13 lat od wypadku samochodowego i dzięki Jego wiedzy chodzę

jest inteligentny i odpowiedzialny w swoim fachu

jest inteligentny i odpowiedzialny w swoim fachu

noga działa:) kolano uruchomione chociaż zestaw ćwiczeń był koszmarny. gorąco polecam

Kompetentny fachowiec,super podejście do dziecka,doradzi jak prowadzić dziecko.jakie Cwiczenia,jak dlugo

Absolutna rewelacja. Trójka dzieci - tylko u Pana Szczurka ;-) nigdzie indziej, w pełni kompetentny, serdeczny, FACHOWIEC, może i z "wojskopwym podejściem" i humorem, ale mi to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie. Nie spotkałem w życiu takiego lekarza, oby wszyscy tacy byli. POZDRAWIAM

Byłam raz, i powiem szczerze spodziewałam się czegoś więcej niż biernego podejścia.Może to ja ze swoim kręgosłupem zbyt wiele wymagam, jednak trafiłam później na innego ortopedę który pomógł mi bardzo.

rewelacyjne podejscie do dzieci, bardzo dokladnie zbadal mojego synka, po wizycie czulam sie spokojna ze diagnoze postawil lekarz kompetentny. Serdecznie polecam

Leczy się u niego juz 3 pokolenie w mojej rodzinie.. gdziekolwiek się zapytam każdy bardzo dobrze go wspomina. NIe spotkałam pacjenta który by był niezadowolony.. polecam dr Szczura