dr n. med. Krzysztof Szkarłat

Urolog

Cóż mogę powiedzieć. Do dr. Krzysztofa Szkarłata trafiłem w marcu 2014 po nieudanej operacji moczowodu w innym szpitalu. Jedyne co mi byli w stanie zaoferować inni urolodzy po 6-ciu miesiącach leczenia pooperacyjnego to było usunięcie zdrowej nerki. Czterech urologów z takich ośrodków jak Poznań i Łódź odmówiło podjęcia się operacji z uwagi na brak odpowiednich narzędzi i zespołu operacyjnego. Powodzenie operacji kształtowało się na poziomie ok 20%. Ponownej operacji podjął się dr. Szkarłat. Dzięki jego wiedzy i umiejętnościom oraz zaangażowaniu całego zespołu operacyjnego nerkę nadal mam, zwężenie moczowodowe póki co (trzy lata od operacji) nie powróciło. Pracuję, żyję normalnie. Tylko tyle i aż tyle.

Polecam tego lekarza. W porównaniu do innych urologów u których byłem, ten jako jedyny wykazał się chęcią i wiedzą na temat leczenia zapalenia prostaty. Inni rozkładali ręce i mówili, że nic się nie da zrobić

lekarz przereklamowany: 1. bardzo drogi- wizyta 170zł +recepta (leki 540zł);konsutacja wyników z laboratorium (200zł!-koszmar) - okazało się , ze lek za 150zł, który musiałem wykupic z recepty jest niepotrzebny; 2. zła diagnoza- najpierw dostałem leki gdyz lekarz był przekonany, ze to potwierdzą wyniki badań; gdy wyniki badan tego nie potwierdziły podtrzymał poprzenia diagnoze (poza wyrzuceniem do kosza antybiotyku za 150zł; musze szukac innego urologa- tylko na opinie w internecie nie moge juz liczyc - patrząc na pozytywne opinie poniżej

Wspaniały lekarz....dziękuje za pomoc ,gdyby nie On nie wiem co by się ze mną stało ....polecam jak najbardziej

Bardzo dobry lekarz. Dba o pacjenta od początku do końca. Świetny gospodarz oddziału urologicznego w Kościerzynie.

Uważam, że jest to bardzo dobry urolog. Polecam innym.

Uważam, że jest to bardzo dobry urolog.
Polecam innym.

Dzięki Panu Doktorowi od ponad roku wreszcie żyję normalnie.

Dzięki Panu Doktorowi od ponad roku wreszcie żyję normalnie.

Wszystkie kryteria na ZDECYDOWANIE TAK. To świadczy o wszystkim.

Wszystkie kryteria na ZDECYDOWANIE TAK. To świadczy o wszystkim.

Lekarz bardzo kompetentny , solidny, odpowiedzialny, bardzo dobry operator. W oddziae ktorym kieruje panuje ideany porzadek. Polecam

Doskonały lekarz,wyprowadził wielu z ciężkich stanów chorobowych

Doskonały lekarz,wyprowadził wielu z ciężkich stanów chorobowych

Wciąż poszukujesz "Urolog Kościerzyna"?

kliniczna
Centrum Medyczne IMED