lekarz Krzysztof Szpejankowski

Jest to bardzo dobry lekarz ma bardzo dużą wiedzę i za wszelką cenę stara się znaleźć przyczynę choroby i nigdy nie odsyła z "kwitkiem". Chodziłam do innego ginekologa z moją dolegliwością przez 10 lat i za każdym razem słyszałam,że taka jest moja uroda i że muszę przyzwyczaić się do bólu a po jednej wizycie u doktora Szpejankowskiegp dowiedziałam się co mi się dzieje i dzisiaj już wiem w jakim kierunku mam się leczyć i to wcale nie jest ginekologia. Polecam go wszystkim kobietom bo jest naprawdę rewelacyjny i bardzo delikatny.

Byłam we wtorek w tamtym tygodniu i jestem mega zadowolona . Pan Krzysztof ma naprawdę świetne podejscie. Stres związany z wizytą odrazu schodzi.Odpowiada na wszystkie pytania z ogromną dokładnością .To jest po prostu "LUDZKI LEKARZ" POLECAM WSZYSTKIM - ja napewno tam wrócę =) ul. Zenitowa 15 (budynek Primadent )

POLECAM WSZYSTKIM - ja napewno tam wrócę =)

ul. Zenitowa 15 (budynek Primadent )

Chodziłam do doktora Szpejankowskiego i niestety pomimo że tak jak piszecie to bardzo miły człowiek jednak jego podejście do niektórych rzeczy jest zbyt swobodne. Tłumaczenie że czasem coś się zdarza nie podając powodu i nie szukając przyczyny jest dla mnie troszkę zbyt lekkim podejściem do tematu. To dobry lekarz jeżeli nic się nie dzieje. Jak najbardziej polecam go na pierwszą wizytę bo naprawdę będziecie zadowolone.

To jedyny świetny lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam!!! Właśnie prowadzi moją pierwszą ciążę i jestem pod wielkim wrażeniem kompetencji tego lekarza. Bardzo miły, sympatyczny i spokojny lekarz. Wszystko omawia z detalami i poświęca sporo czasu dla pacjentki. uratował zagrożoną ciążę mojej siostry i jestem jej wdzięczna że mi go poleciła. Teraz ja z czystym sumieniem polecam dr. Szpejankowskiego wszystkim kobietom!!!

Bardzo żałuję że zaufałam temu lekarzowi. Prowadził moją ciąże i przez to że nie zauważył pewnych nieprawidłowości przeszłam CC w 7 miesiącu. Gdyby nie to że w byłam w szpitalu słowa położnej " Patrzyłabym z moim dzieciątkiem na wszystkich z góry". Bycie miłym w tym zawodzie nie wystarczy.

Bardzo miły i konkretny lekarz, przy tym delikatny i kompetentny, nie zbywa pacjetek, poświęca im dużo czasu. Jestem bardzo zadowlona z wizyty. Gorąco polecam, uważam, że jeden z najlepszych na podkarpaciu. Ma wszystkie cechy, jakie powinien mieć dobry ginekolog.

jest to najlepszy lekarz ginekolog jakiego spotkałam a byłam u wielu, bardzo miły i kompetentny i co ważne bardzo delikatny. Miałam to szczęście że prowadził moją pierwszą ciąże i trafiłam na jego dyżur w szpitalu więc był przy porodzie bardzo mi pomógł. Polecam go wszystkim kobietom które miały złe doświadczenia z innymi lekarzami. Wielki pozytyw

Polecam go wszystkim kobietom które miały złe doświadczenia z innymi lekarzami.
Wielki pozytyw

Polecam wszystkim a zwłaszcza na pierwszą wizytę

Polecam wszystkim a zwłaszcza na pierwszą wizytę

Bardzo miły, sympatyczny i kompetentny lekarz.

Bardzo miły, sympatyczny i kompetentny lekarz.

Bardzo miły, kompetentny lekarz, potrafi rozluźnić atmosferę dzięki czemu można zapomnieć, że to wizyta ginekologiczna

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Rzeszów"?

dr

37-500 Jarosław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kormed" Jacek Korzeniowski
Kościuszki 141/7
37-600 Lubaczów
Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Rzeszów
Witolda 6B
35-302 Rzeszów