dr n. med. Krzysztof Szram

Ginekolog

świetny, spokojny lekarz z powołania. Wszystko dokładnie i konpetentnie wyjaśnił i wytłumaczył. Spokojnie przygotował mnie do operacji. Po zabiegu poświęcał naprawdę sporo czasu. Gorąco polecam panią pacjętkom. Dziękuję panie doktorze.

Najlepszy lekarz ginekolog w Bielawie. Jest normalnym i ludzkim człowiekiem z poczuciem humoru. Polecam wszystkim paniom.

Wyjątkowy lekarz. Miły, uprzejmy i kompetentny.Wykazał ogromne zaangażowanie w leczenie. Wszystko dokładnie wytłumaczył. Poświęcił tyle czasu, ile wystraszona nagłą chorobą pacjentka potrzebowała. Dzięki kompeksowemu zaangażowaniu, fachowości wszystko zakończyło się dobrze. Dziękuję Panie Doktorze.

Miły kompeentny lekarz, wytłumaczył mi wszytko dokładnie jestem zadowolona ( za wizyty płaci moj pracodawca, pakiet wykupiony przez firme) z pewnościa moge powiedziec ze bede kontynuowac wizyty wlasnie u dr. Szrama

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Łódź"?

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79