lekarz Krzysztof Szulc

Neurolog

bardzo dziękuję za profesjonalizm..... i za Profesora z Poznania również. Pozdrawiam

bardzo dziękuję za profesjonalizm..... i za Profesora z Poznania również.

Pozdrawiam

Kilka lat temu zaczęły się u mnie problemy zdrowotne, biegałam od lekarza do lekarza, straszona Bóg wie jakimi chorobami, byłam zmuszona opłacić kosztowny rezonans magnetyczny i wreszcie przypadkiem trafiłam do doktora Szulca, który po przeprowadzeniu bardzo długiego wywiadu był w stanie postawić - jak czas pokazał: słuszną - diagnozę i dopasować odpowiednie leki. Leczę się u niego od kilku lat, potrafi naprawdę uspokoić pacjenta, poświęca mu uwagę, pamięta poprzednie wizyty, w każdej chwili można się z nim skontaktować telefonicznie lub mailowo.

Super lekarz - w moim przypadku szybkie rozpoznanie - operacja- najważniejsze ból minął - dziękuje.

Doktor przeprowadza szczegółową rozmowę oraz poświęca pacjentowi sporo czasu. Jest wyrozumiały. Używa fachowych terminów i bardzo łatwo potrafi pacjenta uspokoić.

Planuje zapisać mamę na wizytę do dr Szulca czy orientuje się ktoś ile kosztuje wizyta i jak długo trzeba czekać?

Jestem po udarze mózgu, który przeszłam 4 lata temu i od kąd dowiedziałam się o dr Szulcu to chodze raz do roku na wizyty kontrolne i jestem bardzo zadowolna z jego usług, jest bardzo uprzejmy symaptyczny i kompetentyny, co jest niestety rzadko spotykane u lekarzy.Zawsze jest uśmiechnięty miły i pamięta poprzednie wizytyn i zawsze stara się pomóc! Z czystym sumienień mogę polecić tego lekarza innym potrzebującym. Pozdrawiam

Szukając neurologa wybrałam właśnie doktora Krzysztofa dzięki tym opiniom. Zaufałam i jestem bardzo zadowolona. Po pierwszej wizycie mogę powiedzieć z czystym sumieniem,że to wspaniały człowiek i lekarz. Samo badanie mojego teścia wywarło na mnie duże wrażenie, a omówienie stanu zdrowia i leczenia sama przyjemność. Wszystko wytłumaczone językiem zrozumiałym dla pacjenta. Pan doktor odpowiada wyczerpująco na każde pytanie. POLECAM

Wszechstronnie wyjaśnia przyczyny choroby, aktualny stan oraz sposób leczenia. W każdej chwili gotowy pomóc, również telefonicznie. Lekarz jakich niewielu

Dobry lekarz, wspaniały człowiek. Leczę się u doktora od dwóch lat. Zawsze wita mnie z uśmiechem na twarzy niezależnie czy w przychodni czy w gabinecie, co dobrze wpływa na moje samopoczucie. Od kiedy zmieniłam neurologa na doktora Szulca czuję się znacznie lepiej. Choruję na chorobę przewlekłą więc stały kontakt z lekarzem jest mi niezbędny. Porady udzielił mi bezinteresownie nawet w święta za co jestem mu nezwykle wdzięczna. Polecam serdecznie.

Dobry lekarz, wspaniały człowiek.
Polecam serdecznie.

wspaniały lekarz. byłam właśnie dziś z córką. profesjonalny wywiad, badanie, same superlatywy. polecam wszystkim. jesli kiedykolwiek będę potrzebowała porady neurologa- wybieram Tego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Wschowa"?

Poradnia dietetyczna "DIETOTEKA"
Władysława Jagiełły 52 (osiedle Gronowo)
64-100 Leszno

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno
Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
PRZYCHODNIA LEKARSKA "ALMED" ALEKSANDRA MAJEWICZ POZ