lekarz Krzysztof Szyszko

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Pan doktor zaatakował mnie jak głupią gówniarę, bo nie umówiłam się na zaleconą przez niego kontrolę. Jestem osobą pełnoletnią i potrafię sama decydować o swoim leczeniu bądź o jego braku. Ponadto wymądrzanie się i pytanie czy jestem lekarzem uważam za nie na miejscu. Do gabinetu weszłam ze świetnym humorem, Pan doktor zachował się jak gbur. Jeśli ktoś jest nieszczęśliwym człowiekiem naprawdę nie musi psuć innym humoru. Mam nadzieję że chociaż przez chwilę poczuł się lepiej wyładowując swoje kompleksy na młodej pacjentce. Nie pozdrawiam i nie wrócę. Tak wszedzie zachęcają do badań profilaktycznych, a jak chcesz się zbadać to trafiasz na taką osobę i od razu się odechciewa.

Niech ktoś mi wytłumaczy, dlaczego ten człowiek tam jeszcze pracuję? Nikt się za niego porządnie nie wziął. Lekarz straszny i bardzo, ale to bardzo niemiły. Spóźniony ponad godzinę. Nie szanuję kompletnie drugiego człowieka. Nie powinien być tam gdzie jest teraz. Kontaktowałam się dzisiaj z NFZ i wysłałam też kilka email. Mam nadzieję, że ten człowiek nie przyjmie już ani jednego pacjenta i może wtedy się nauczy i zejdzie na ziemię.

Też byłam u tego Pana, rzeczywiście mało empatyczny i niezbyt grzeczny, wizyta była prywatna a i tak Pan się spóźnił, nim mnie przyjął zdążył jeszcze wypić kawę czy herbatę? Czas pandemii a ja siedzę i czekam w małym pomieszczeniu poczekalni (Invicta). Na pewno nie skorzystam już z porady u Pana doktora.

Ogólnie Pan Szyszko dla mnie porażka. Zero kultury osobistej. I jestem starsznie zły na siebie że dałem się mu pociąc na stole, wyglądam jakby świniaka pocięli.Masakra

Ogólnie Pan Szyszko dla mnie porażka.

Lekarz bardzo arogancki. Ledwo usiadłam i na ,,dzień dobry" odbyła się potyczka słowna wywołana przez przez Pana Szyszko, której mimo mojego sprzeciwu nie miał zamiaru zakończyć. Zamiast konsultacji, udzielono mi porady chamskiego zachowania i poniżania pacjenta.

Duże spóźnienie. Brak kultury, słowne agresja wobec pacjentki. Ordynarne zachowanie. Wyszłam, wizyta się własciwie nie odbyła. Zostałam obrażona i upokorzona. Zmieniłam lekarza.