lekarz Krzysztof Tarnawski

Lekarz rodzinny

Pan Doktor posiada bardzo bogata wiedzę również z dermatologii . Jest bardzo pomocny i ludzki. Bardzo pomógł mi stanąć na nogi. Szczerze polecam , oby więcej lekarzy tak wykonywało swój zawód.

Był naszym rodzinnym lekarzem przez wiele lat. Bardzo kompetentny, uprzejmy. Nigdy nie zawiodłam się na jego diagnozie. Żałuję, że nie znam przychodni, w której przyjmuje.

Lekarz bardzo niesympatyczny. Podczas rozmowy nie popatrzył na mnie ani razu. Zapytał mnie o wagę, chociaż nie miało to związku z moja wizytą. W sposób obcesowy powiedział mi, że jestem otyła. Chyba chciał sprawić mi przykrość. Jestem rozczarowana zachowaniem tego lekarza. Nie polecam!

Nie polecam!

Dziś rozmawiałam z panem doktorem. Szok. Gość mnie wysłuchał, nie bagatelizował, był uprzejmy o zainteresowany pomocą pacjentowi. Dziękuję i nie polecam...bo jak polecę, to lekarz będzie zbyt zajęty, żebynie przyjąć 🙂

Bardzo fachowe podejście do pacjenta, szeroki zakres wiedzy i duża kultura osobista co jest zaletą w kontaktach z pacjentami, lekarz który poświęca swój czas dla pacjenta potrafi trafnie zdiagnozować choroby i za to jest ceniony. Godny polecenia. Szkoda że w Mikołowie już nie przyjmuje w przychodni na ul. Katowickiej. Wielki szacunek dla Pana Tarnawskiego bo jest fachowcem w swojej pracy.

Bardzo dobry lekarz. Uprzejmy, kulturalny i bardzo miły, fachowiec w tym co robi. Od x lat miałem bóle w dole glowy/ karku. Lekarze robili mi tomografię, zdjęcia i stwierdzili migrenę plus jeszcze coś tam. Jednakże raz w miesiącu miałem potworne bóle głowy i byłem nie do życia. Pan doktor Tarnawski polecił mi mierzyć ciśnienie, dał tabletki i od ponad roku ani raz mnie głowa nie bolała. Dlatego mu bardzo podziękowałem i bardzo go cenię za posiadaną wiedzę i podejście.

Świetny lekarz. Zawsze pomocny, miły uśmiechnięty. Normalna rozmowa z pacjentem. Wie o co pytać i potrafi pomóc. Ocena na WIELKI PLUS!

Bardzo dobry człowiek i lekarz. Polecam jestem jego pacjentką już pięć lat i nie zawiodłam się. Dziękuję panie Doktorze.

Bardzo dobry lekarz.Uprzejmy,życzliwy.uśmiechnięty.Oby tak dalej:)

Bardzo dobry lekarz.Uprzejmy,życzliwy.uśmiechnięty.Oby tak dalej:)

Bardzo dobry lekarz, zaangażowany, niezwykle uprzejmy i przyjazny, wyjaśnia wszelkie wątpliwości, kieruje do specjalistów w razie potrzeby. Polecam.