dr n. med. Krzysztof Tokarczuk

Ortopeda

Lekarz, który jako pierwszy postawił właściwą diagnozę (potwierdzoną następnie zaleconym badaniem obrazowym). Odpowiedział wyczerpująco i w sposób przystępny dla laika na wszystkie zadane pytania oraz zalecił metodę leczenia, która przynosi oczekiwane efekty (jestem aktualnie w trakcie rehabilitacji). Doktor patrzy ma osobę całościowo, po przeprowadzonym wywiadzie bierze pod uwagę nie tylko bezpośredni cel wizyty, ale również inne dolegliwości mieszczące się w obszarze specjalizacji ortopedy. Uprzejmy, życzliwy. Szczerze polecam.

Z cała pewnością lekarz godny polecenia. Do Pana doktora Tokarczuka trafiłam z bólem szyi, zbadał mnie, wyjaśnił mi wszystko, zlecił rezonans a po badaniu następnie rehabilitację, mam się stosować do zaleceń i powinno być wszystko ok.

Bardzo dobry lekarz, który bardzo troszczy się o pacjenta. Jestem pod wrażeniem jego cierpliwości, wiedzy i życzliwości. Gorąco go polecam. Very good doctor that care very much about patient. I am very impressed with his patience, knowledge and kindness. I do highly recommend him.

Polecam Pana doktora byliśmy z naszym synkiem na kontroli .....rzetelny lekarz dobrze wszystko tłumaczy.................Bardzo sympatyczny dla dzieci i rodziców. Polecam

Fachowe i życzliwe podejście do pacjenta. Wyjaśnienie wątpliwości i sugestia dalszego postępowania i leczenia. Jestem bardzo zadowolona i polecam innym.

Ten ortopeda, jest przykładem doktora, dla którego ważny jest człowiek, jego pasja i to czy chce wrócić do zdrowia. Potraktował mnie bardzo indywidualnie- nie jak masówkę i pacjenta, który zawraca głowę. Dzięki zaproponowanemu leczeniu mogłem przez cały czas poruszać się samodzielnie, chodzić do szkoły, ćwiczyć i nie musiałem ze sobą nosić gipsu :) Dzięki temu też uważam, że leczenie było skuteczne, komfortowe i umożliwiało normalne funkcjonowanie. Dało również komfort psychiczny, że szybko odbuduję moja kondycję sportową. Jestem mu za to wdzięczny - Tomek

Operacji bałam się, jak większość chorych. Na moje pytanie, czy można uniknąć operacji i czy mogę chodzić z pękniętą łąkotką odpowiedział spokojnie - można, tylko po co? Nie lepiej pozbyć się schorzenia i żyć sprawniej? Polecam każdemu, kto ma kłopoty z kolanami. Kolejny wspaniały specjalista w przychodni MEDIX !!!

ja chodzę do tego ortopedy z córka i uważam że trafiłem super, bardzo mi się spodobało podejście do młodych pacjentów. widać ma dryg do dzieci bo córka się nie stresowała!

do gabinetu pana doktora Krzysztofa Tokarczuka z Medixu na ul. Grabiszyńskiej trafiłem z polecenia i ja również zacząłem polecać go znajomym ! Znakomity lekarz – profesjonalista i pasjonat -czuć, że lubi to co robi, że jest autentycznie zaangażowany, że chce pomóc. Czułem że jestem w dobrych rękach i wszystko dobrze się skończy. Dziękuję Doktorze! Jednym słowem znakomity specjalista w swojej dziedzinie.

Na prawdę miałam wielkie szczęście, że trafiłam właśnie do Pana K. Tokarczuka. Jest on osobą pełną empatii, zrozumienia i chęci niesienia pomocy. Długoletnie doświadczenie widoczne jest w stawianiu diagnozy. Potrafi dać wsparcie w całym procesie leczenia !!!!!! Polecam Wam !!!!

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Wrocław"?

MEDIX II
pl. Ludwika Hirszfelda 17
53-413 Wrocław
ARTEMED Centrum Medyczne Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Zygmunta Krasińskiego 29
50-450 Wrocław
Dolnoślaski Szpital Specjalistyczny im. T Marciniaka Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
ul. Filedrofa 2
54-049 Wrocław
Gabinet Lekarski
50-204 Wrocław

NZOZ Provita
Grunwaldzka 7A
59-700 Bolesławiec
NZOZ Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Sp. z o.o.
Zawidowska 4
59-800 Lubań