dr n. med. Krzysztof Tokarczuk

Ortopeda

Z cała pewnością lekarz godny polecenia. Do Pana doktora Tokarczuka trafiłam z bólem szyi, zbadał mnie, wyjaśnił mi wszystko, zlecił rezonans a po badaniu następnie rehabilitację, mam się stosować do zaleceń i powinno być wszystko ok.

Kompetencja profesjonalizm przemila aparycja trafna diagnoza i konkretne zalecenia. Panie doktorze dziekuje serdecznie za pomoc.

Doktora Tokarczuka poleciła mi koleżanka. To jedyny lekarz który wyjaśnił mi co się dzieje z moim kolanem. Teraz wiem co robić i jakiego leczenia mogę się spodziewać . Polecam tego lekarza...tłumaczy wszystko dokładnie.

Bardzo dobry lekarz, który bardzo troszczy się o pacjenta. Jestem pod wrażeniem jego cierpliwości, wiedzy i życzliwości. Gorąco go polecam. Very good doctor that care very much about patient. I am very impressed with his patience, knowledge and kindness. I do highly recommend him.

Polecam Pana doktora byliśmy z naszym synkiem na kontroli .....rzetelny lekarz dobrze wszystko tłumaczy.................Bardzo sympatyczny dla dzieci i rodziców. Polecam

Fachowe i życzliwe podejście do pacjenta. Wyjaśnienie wątpliwości i sugestia dalszego postępowania i leczenia. Jestem bardzo zadowolona i polecam innym.

Ten ortopeda, jest przykładem doktora, dla którego ważny jest człowiek, jego pasja i to czy chce wrócić do zdrowia. Potraktował mnie bardzo indywidualnie- nie jak masówkę i pacjenta, który zawraca głowę. Dzięki zaproponowanemu leczeniu mogłem przez cały czas poruszać się samodzielnie, chodzić do szkoły, ćwiczyć i nie musiałem ze sobą nosić gipsu :) Dzięki temu też uważam, że leczenie było skuteczne, komfortowe i umożliwiało normalne funkcjonowanie. Dało również komfort psychiczny, że szybko odbuduję moja kondycję sportową. Jestem mu za to wdzięczny - Tomek

Operacji bałam się, jak większość chorych. Na moje pytanie, czy można uniknąć operacji i czy mogę chodzić z pękniętą łąkotką odpowiedział spokojnie - można, tylko po co? Nie lepiej pozbyć się schorzenia i żyć sprawniej? Polecam każdemu, kto ma kłopoty z kolanami. Kolejny wspaniały specjalista w przychodni MEDIX !!!

ja chodzę do tego ortopedy z córka i uważam że trafiłem super, bardzo mi się spodobało podejście do młodych pacjentów. widać ma dryg do dzieci bo córka się nie stresowała!

Na prawdę miałam wielkie szczęście, że trafiłam właśnie do Pana K. Tokarczuka. Jest on osobą pełną empatii, zrozumienia i chęci niesienia pomocy. Długoletnie doświadczenie widoczne jest w stawianiu diagnozy. Potrafi dać wsparcie w całym procesie leczenia !!!!!! Polecam Wam !!!!