dr n. med. Krzysztof Tokarczuk

Doktora Tokarczuka poleciła mi koleżanka. To jedyny lekarz który wyjaśnił mi co się dzieje z moim kolanem. Teraz wiem co robić i jakiego leczenia mogę się spodziewać . Polecam tego lekarza...tłumaczy wszystko dokładnie.

Lekarz, który jako pierwszy postawił właściwą diagnozę (potwierdzoną następnie zaleconym badaniem obrazowym). Odpowiedział wyczerpująco i w sposób przystępny dla laika na wszystkie zadane pytania oraz zalecił metodę leczenia, która przynosi oczekiwane efekty (jestem aktualnie w trakcie rehabilitacji). Doktor patrzy ma osobę całościowo, po przeprowadzonym wywiadzie bierze pod uwagę nie tylko bezpośredni cel wizyty, ale również inne dolegliwości mieszczące się w obszarze specjalizacji ortopedy. Uprzejmy, życzliwy. Szczerze polecam.

Z cała pewnością lekarz godny polecenia. Do Pana doktora Tokarczuka trafiłam z bólem szyi, zbadał mnie, wyjaśnił mi wszystko, zlecił rezonans a po badaniu następnie rehabilitację, mam się stosować do zaleceń i powinno być wszystko ok.

Polecam Pana doktora byliśmy z naszym synkiem na kontroli .....rzetelny lekarz dobrze wszystko tłumaczy.................Bardzo sympatyczny dla dzieci i rodziców. Polecam

Bardzo dobry lekarz, który bardzo troszczy się o pacjenta. Jestem pod wrażeniem jego cierpliwości, wiedzy i życzliwości. Gorąco go polecam. Very good doctor that care very much about patient. I am very impressed with his patience, knowledge and kindness. I do highly recommend him.

Fachowe i życzliwe podejście do pacjenta. Wyjaśnienie wątpliwości i sugestia dalszego postępowania i leczenia. Jestem bardzo zadowolona i polecam innym.

ja chodzę do tego ortopedy z córka i uważam że trafiłem super, bardzo mi się spodobało podejście do młodych pacjentów. widać ma dryg do dzieci bo córka się nie stresowała!

Osobiście piszę bardzo dobrą opinię Panu Krzysztofowi Tokarczukowi i polecam Go potrzebującym , i mam nadzieję ze będą również zadowoleni. I co ważne - leczenie na wysokim poziomie, a ceny bardzo konkurencyjne. Wart polecenia !!

p. Krzysztof Tokarczuk bardzo mi pomógł i mojej schorowanej mamie za co jesteśmy z całą rodziną mu dozgonnie wdzięczni - dziękujemy

Pan doktor to rewelacyjny człowiek. Zawsze miły i pomocny, wysłucha i doradzi w trudnej sytuacji. Trafiona diagnoza. Nie traci czasu tylko działa.