dr n. med. Krzysztof Tokarczuk

Bardzo cenię za fachowość pana Tokarczuka, podejście do pacjenta i jego problemów. Wyrazy szacunku Panie doktorze. Wdzięczny Pacjent.

wspaniały lekarz, troskliwy z wielkim sercem . Naszym ojcem opiekował się w najcięższych chwilach jego życia. Doktorze dzięki za wszystko. Polecam i dziękuję.

Ja również szczerze polecam gabinet Pana Tokarczuka w Medixie. Jest przesympatyczny. Wcześniej odwiedziłam dwa inne gabinety ortopedyczne i wszyscy mówili, że nie jest dobrze. A po leczeniu u dr Tokarczuka doktor widział duże postępy.

Najlepszy ortopeda, dzięki niemu moja mama chodzi, a groził jej wózek inwalidzki Gorąco polecam. Wcześniej mamie nikt nie był w stanie pomóc. Od kiedy zaczęła się leczyć u pana doktora może się cieszyć zdrowiem.

oprócz świetnej strony merytorycznej, Pan doktor Tokarczuk jest po prostu niesamowitym człowiekiem, a ta ilość dobroci i serca jaka mnie od niego spotkała w walce o zdrowie była dla mnie po prostu bezcenna… Dziękuje

Pan Tokarczuk, ortopeda, pomaga mi , jak na razie z dobrymi skutkami,choć nie jest łatwo :)ale widać że wie co robi.

Na prawdę miałam wielkie szczęście, że trafiłam właśnie do Pana K. Tokarczuka. Jest on osobą pełną empatii, zrozumienia i chęci niesienia pomocy. Długoletnie doświadczenie widoczne jest w stawianiu diagnozy. Potrafi dać wsparcie w całym procesie leczenia !!!!!! Polecam Wam !!!!

dr Krzysztof Tokarczuk to jest lekarz z prawdziwego zdarzenia........ Bardzo dobry specjalista i człowiek.

Doświadczenie ogromne. Mimo, że czasami do Pana doktora są duże kolejki nie powierzyłabym mojego zdrowia nikomu innemu. Polecam każdemu Pana Doktora.

Lekarz bardzo dokładny, skrupulatny, wizyta bez pośpiechu co ma ogromne znaczenie. Wszystkie wątpliwości rozwiane. Polecam