dr n. med. Krzysztof Tokarczuk

Ortopeda

Na prawdę miałam wielkie szczęście, że trafiłam właśnie do Pana K. Tokarczuka. Jest on osobą pełną empatii, zrozumienia i chęci niesienia pomocy. Długoletnie doświadczenie widoczne jest w stawianiu diagnozy. Potrafi dać wsparcie w całym procesie leczenia !!!!!! Polecam Wam !!!!

oprócz świetnej strony merytorycznej, Pan doktor Tokarczuk jest po prostu niesamowitym człowiekiem, a ta ilość dobroci i serca jaka mnie od niego spotkała w walce o zdrowie była dla mnie po prostu bezcenna… Dziękuje

Najlepszy ortopeda, dzięki niemu moja mama chodzi, a groził jej wózek inwalidzki Gorąco polecam. Wcześniej mamie nikt nie był w stanie pomóc. Od kiedy zaczęła się leczyć u pana doktora może się cieszyć zdrowiem.

Ja również szczerze polecam gabinet Pana Tokarczuka w Medixie. Jest przesympatyczny. Wcześniej odwiedziłam dwa inne gabinety ortopedyczne i wszyscy mówili, że nie jest dobrze. A po leczeniu u dr Tokarczuka doktor widział duże postępy.

Osobiście piszę bardzo dobrą opinię Panu Krzysztofowi Tokarczukowi i polecam Go potrzebującym , i mam nadzieję ze będą również zadowoleni. I co ważne - leczenie na wysokim poziomie, a ceny bardzo konkurencyjne. Wart polecenia !!

Pan Doktor jest fenomenalnym lekarzem pod każdym względem - podejście do pacjenta, trafna diagnoza. Polecam Go !!!

Świetny specjalista. Operował rękę mojej córki. Można zaufać jego kompetencjom w 100%. Fenomenalny lekarz. Polecam gorąco.

Fantastyczny lekarz - rozmową spowodował, że stres zniknął. Kompleksowo spojrzał na problem, zlecił tylko konieczne badania. Udzielił rzetelnej i wyczerpującej informacji o schorzeniu i sposobie leczenia. Wyznacza godzinę wizyty - nie trzeba czekać pół dnia. Na pewno będę leczyła się u pana doktora. Polecam wszystkim, Monika

BARDZO DOBRY FACHOWIEC. MIŁY I CIERPLIWY. DOKŁADNY, POŚWIĘCA SPORO CZASU NA PACJENTA. NIE JEST TO TYLKO MOJA OPINIA ALE RÓWNIEŻ ZNAJOMYCH MOICH.:-):-)

Dr. Tokarczuk jest na prawde b. sympatyczny i można wyczuć, że starannie przejmuje się swoimi pacjentami. Wiem że ma dużo pacjentów i na wizytę trzeba trochę poczekac ale świadczy to tylko o tym że jest naprawdę dobry. Polecam tego lekarza z czystym sumieniem!!!