dr n. med. Krzysztof Tokarczuk

Bardzo konkretny i miły lekarz. Poświęca pacjentowi dużo czasu w czasie konsultacji, robi kompletny wywiad. Polecam

ZNAM PANA DOKTORA OD 10 LAT I POLECAM WSZYSTKIM -TRAFNOSC DIAGNOZY, EFEKTYWNOSC, SKRUPULATNOSC, DOBRE SERCE I CUDOWNE POCZUCIE HUMORU.

bardzo polecam,uratował mi nogę po wypadku. miło nie zdziera, dobry sprzęt. Po operacji dobra opieka i kontakt, czuć że mu zależy

BARDZO DOBRY FACHOWIEC. MIŁY I CIERPLIWY. DOKŁADNY, POŚWIĘCA SPORO CZASU NA PACJENTA. NIE JEST TO TYLKO MOJA OPINIA ALE RÓWNIEŻ ZNAJOMYCH MOICH.:-):-)

Bardzo dobry lekarz, specjalista ortopeda, nie stresuję się wizytami u tego lekarza, wchodze usmiechnieta i wychodze usmiechnieta, szczegolowo bada, bardzo delikatny. ,

K. Tokarczuk to bardzo dobry lekarz. Dokladny, wręcz precyzyjny, delikatny, swietny operator, polecam!!!

Ciepły, sympatyczny, delikatny podczas badania lekarz ortopeda. Profesjonalny , zleca konieczne badania, gorąco polecam wszystkim .

Dr. Tokarczuk jest na prawde b. sympatyczny i można wyczuć, że starannie przejmuje się swoimi pacjentami. Wiem że ma dużo pacjentów i na wizytę trzeba trochę poczekac ale świadczy to tylko o tym że jest naprawdę dobry. Polecam tego lekarza z czystym sumieniem!!!

Świetny ortopeda .Fachowo, milo i na temat . Blyskawicznie postawiona diagnoza oraz wprowadzone skuteczne leczenie.Polecam serdecznie

Korzystałem z różnych porad ortopedów we Wrocławiu .Wizyty nie przyniosły żadnych efektów. Po przeczytaniu opini na temat dr Tokarczuka ,postanowiłem zapisać sie na wizytę. Dr Tokarczuk postawił błyskawiczną diagnozę i dał nadzieję wdrażając leczenie. Polecam gabinet w Centrum Diagnostyki Medycznej Medix