dr n. med. Krzysztof Tokarczuk

Ortopeda

BARDZO DOBRY FACHOWIEC. MIŁY I CIERPLIWY. DOKŁADNY, POŚWIĘCA SPORO CZASU NA PACJENTA. NIE JEST TO TYLKO MOJA OPINIA ALE RÓWNIEŻ ZNAJOMYCH MOICH.:-):-)

Korzystałem z różnych porad ortopedów we Wrocławiu .Wizyty nie przyniosły żadnych efektów. Po przeczytaniu opini na temat dr Tokarczuka ,postanowiłem zapisać sie na wizytę. Dr Tokarczuk postawił błyskawiczną diagnozę i dał nadzieję wdrażając leczenie. Polecam gabinet w Centrum Diagnostyki Medycznej Medix

Pan Tokarczuk, ortopeda, pomaga mi , jak na razie z dobrymi skutkami,choć nie jest łatwo :)ale widać że wie co robi.

Doświadczenie ogromne. Mimo, że czasami do Pana doktora są duże kolejki nie powierzyłabym mojego zdrowia nikomu innemu. Polecam każdemu Pana Doktora.

Jeśli chcecie mieć fachową opiekę , dobrze postawioną diagnozę , lekarza który zawsze i wszędzie pomoże , odbierze każdy telefon , wytłumaczy wszystko od A do Z , będzie wspierał , to polecam Wam dr Tokarczuka, naprawdę w porządku lekarz.

bardzo polecam,uratował mi nogę po wypadku. miło nie zdziera, dobry sprzęt. Po operacji dobra opieka i kontakt, czuć że mu zależy

Bardzo cenię za fachowość pana Tokarczuka, podejście do pacjenta i jego problemów. Wyrazy szacunku Panie doktorze. Wdzięczny Pacjent.

ZNAM PANA DOKTORA OD 10 LAT I POLECAM WSZYSTKIM -TRAFNOSC DIAGNOZY, EFEKTYWNOSC, SKRUPULATNOSC, DOBRE SERCE I CUDOWNE POCZUCIE HUMORU.

Bardzo dobry lekarz ! polecam!! operowałam u niego kolano - zabieg był trudny ale lekarz się tego zadania podjął i efekt przerósł moje oczekiwania. Jeśli ktokolwiek będzie szukał specjalisty w dziedzinie ortopedii to polecam właśnie tego lekarza :)

Bardzo konkretny i miły lekarz. Poświęca pacjentowi dużo czasu w czasie konsultacji, robi kompletny wywiad. Polecam