dr n. med. Krzysztof Tokarczuk

Pan doktor podczas operacji naprawił w mojej ręce wszystko, chociaż wcześniej wydawało się to mało prawdopodobne.

Świetny specjalista ortopeda. Po przygodach z kilkoma innymi ortopedami, dr. Krzysztof Tokarczuk z CDM Medix we Wrocławiu jako jedyny prawidłowo zdiagnozował moją wadę.

Doskonały specjalista - bardzo oddany i profesjoanlny w każdym calu. Doprowadził moją złamaną nogę do ideału. Teraz mogę na prade cieszyc sie życiem - dziekuję i pozdrawiam Pana DOKTORA.

Dziękuję Panu Doktorowi za poradę. Wprawdzie przed Panem nie chodziłem po wielu specjalistach jednak z Pana porady jestem najbardziej zadowolony. Bardzo fajny i wypasiony gabinet. POLECAM.

Doktor kompetentny, bardzo szczegółowo bada i trafia z diagnozą i leczeniem. Polecili mi go znajomi wystawiając mu świetną opinię, którą potwierdzam w całości. Polecam - Romek M.

Bardzo dobry i miły ortopeda. Miłe podejście do pacjenta i empatia. Leczenie u Pana doktora bardzo mi pomogło, gdyż dzisiaj mogę cieszyć się zdrowiem i sprawniej się poruszać. Pan doktor jest wspaniały.Polecam w 100%!!!

Ja leczę moje kolana w Medixie u dr Tokarczuka, polecam tego ortopedę serdecznie, jest delikatny i zna się na rzeczy, zawsze wychodzę zadowolona z gabinetu.

Zgadzam się z opiniami o panu doktorze. To dobry i bardzo rzeczowy specjalista. Chodzimy do niego z naszą córeczką u której stwierdzono szpotawe stópki. Tylko u tego Pana dostaliśmy konkretne wskazówki. Polecamy jak najbardziej.

Pan doktor jest bardzo ciepłą i miłą osobą. Ma rewelacyjne podejście do dzieci oraz do rodziców którzy potrzebują wsparcia. Mam jak najlepsze zdanie o Nim.

Wspaniała postać medyczna. Doskonała robota. Dziękuję !! Żadnych powikłań. Pozdrawiam i życzę Panu dalszych sukcesów. Gorąco polecam Pana Doktora. Fachowiec najwyższej klasy.