dr n. med. Krzysztof Tokarczuk

Ortopeda

dr Krzysztof Tokarczuk to jest lekarz z prawdziwego zdarzenia........ Bardzo dobry specjalista i człowiek.

Lekarz bardzo dokładny, skrupulatny, wizyta bez pośpiechu co ma ogromne znaczenie. Wszystkie wątpliwości rozwiane. Polecam

Bardzo dobry i miły ortopeda. Miłe podejście do pacjenta i empatia. Leczenie u Pana doktora bardzo mi pomogło, gdyż dzisiaj mogę cieszyć się zdrowiem i sprawniej się poruszać. Pan doktor jest wspaniały.Polecam w 100%!!!

Zgadzam się z opiniami o panu doktorze. To dobry i bardzo rzeczowy specjalista. Chodzimy do niego z naszą córeczką u której stwierdzono szpotawe stópki. Tylko u tego Pana dostaliśmy konkretne wskazówki. Polecamy jak najbardziej.

Pan doktor to rewelacyjny człowiek. Zawsze miły i pomocny, wysłucha i doradzi w trudnej sytuacji. Trafiona diagnoza. Nie traci czasu tylko działa.

p. Krzysztof Tokarczuk bardzo mi pomógł i mojej schorowanej mamie za co jesteśmy z całą rodziną mu dozgonnie wdzięczni - dziękujemy

OCENIAM PANA DOKTORA JAKO CZŁOWIEKA PEŁNEGO PROFESJONALIZMU, Z PRZELUDZKIM PODEJŚCIEM DO PACJENTA, OGROMNA WIEDZA I DOŚWIADCZENIE TO JEGO ZALETY. GWARANTUJE TO SZYBKI POWRÓT DO ZDROWIA - WDZIĘCZNY PACJENT

Chwalę sobie wizytę u Pana doktora. Ma miłe, profesjonalne podejście do pacjenta bez zbywania. Skierował na potrzebne badania tłumacząc od razu czego możemy się spodziewać. Uczciwe podejście !!!

Pan Doktor pomógł mi z zespołem cieśni nadgarstka, który skutecznie utrudniał mi pracę nie tyko przy komputerze. Teraz mogę normalnie pracować bez bólu i dyskomfortu. Polecam Pana doktora Tokarczuka

Doskonały specjalista - bardzo oddany i profesjoanlny w każdym calu. Doprowadził moją złamaną nogę do ideału. Teraz mogę na prade cieszyc sie życiem - dziekuję i pozdrawiam Pana DOKTORA.