dr n. med. Krzysztof Tokarczuk

Ortopeda

Byłam u Niego kilka razy i zawsze jest bardzo miły i sympatyczny z poczuciem humoru. Z leczenia jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam Kinga

Świetny specjalista ortopeda. Po przygodach z kilkoma innymi ortopedami, dr. Krzysztof Tokarczuk z CDM Medix we Wrocławiu jako jedyny prawidłowo zdiagnozował moją wadę.

Bardzo dobry lekarz, specjalista ortopeda, nie stresuję się wizytami u tego lekarza, wchodze usmiechnieta i wychodze usmiechnieta, szczegolowo bada, bardzo delikatny. ,

wspaniały ortopeda, Pan doktor Krzystof Tokarczuk z Medixu doskonale radzi sobie z dziećmi, córka bardzo Go polubiła. polecamy

Świetny ortopeda .Fachowo, milo i na temat . Blyskawicznie postawiona diagnoza oraz wprowadzone skuteczne leczenie.Polecam serdecznie

Pan doktor podczas operacji naprawił w mojej ręce wszystko, chociaż wcześniej wydawało się to mało prawdopodobne.

Ciepły, sympatyczny, delikatny podczas badania lekarz ortopeda. Profesjonalny , zleca konieczne badania, gorąco polecam wszystkim .

Kompetentny, dokładny a przy tym ciepły i sympatyczny człowiek. Jestem bardzo mile zaskoczona. Polecam wszystkim .

K. Tokarczuk to bardzo dobry lekarz. Dokladny, wręcz precyzyjny, delikatny, swietny operator, polecam!!!

Kompetentny, skuteczny, sympatyczny - pełny profesjonalizm, kultura osobista - godny polecenia chirurg ortopeda