dr n. med. Krzysztof Tokarczuk

OCENIAM PANA DOKTORA JAKO CZŁOWIEKA PEŁNEGO PROFESJONALIZMU, Z PRZELUDZKIM PODEJŚCIEM DO PACJENTA, OGROMNA WIEDZA I DOŚWIADCZENIE TO JEGO ZALETY. GWARANTUJE TO SZYBKI POWRÓT DO ZDROWIA - WDZIĘCZNY PACJENT

Potrafi dać człowiekowi nadzieję gdy można ją dać.To dobry człowiek, życzliwy pacjentowi. Mam dla niego bardzo dużo szacunku i polecam Go każdemu z pełnym przekonaniem.

Polecam bardzo gorąco, pełen profesjonalizm. Jest to przemiły lekarz, bardzo dokładny, rzeczowy i ma ogromną cierpliwość do pacjenta. Jestem zachwycona wizytą a biodro przestaje boleć.

Jeśli chcecie mieć fachową opiekę , dobrze postawioną diagnozę , lekarza który zawsze i wszędzie pomoże , odbierze każdy telefon , wytłumaczy wszystko od A do Z , będzie wspierał , to polecam Wam dr Tokarczuka, naprawdę w porządku lekarz.

Dr Tokarczuk to wspaniały człowiek, doskonały lekarz z dużym doświadczeniem i wspaniałą intuicją. Jest na każde zawołanie , nie licząc czasu, a przy tym cenowo przyzwoity.

Fantastyczny lekarz - rozmową spowodował, że stres zniknął. Kompleksowo spojrzał na problem, zlecił tylko konieczne badania. Udzielił rzetelnej i wyczerpującej informacji o schorzeniu i sposobie leczenia. Wyznacza godzinę wizyty - nie trzeba czekać pół dnia. Na pewno będę leczyła się u pana doktora. Polecam wszystkim, Monika

Ten ortopeda, jest przykładem doktora, dla którego ważny jest człowiek, jego pasja i to czy chce wrócić do zdrowia. Potraktował mnie bardzo indywidualnie- nie jak masówkę i pacjenta, który zawraca głowę. Dzięki zaproponowanemu leczeniu mogłem przez cały czas poruszać się samodzielnie, chodzić do szkoły, ćwiczyć i nie musiałem ze sobą nosić gipsu :) Dzięki temu też uważam, że leczenie było skuteczne, komfortowe i umożliwiało normalne funkcjonowanie. Dało również komfort psychiczny, że szybko odbuduję moja kondycję sportową. Jestem mu za to wdzięczny - Tomek

Pan Doktor jest fenomenalnym lekarzem pod każdym względem - podejście do pacjenta, trafna diagnoza. Polecam Go !!!

Operacji bałam się, jak większość chorych. Na moje pytanie, czy można uniknąć operacji i czy mogę chodzić z pękniętą łąkotką odpowiedział spokojnie - można, tylko po co? Nie lepiej pozbyć się schorzenia i żyć sprawniej? Polecam każdemu, kto ma kłopoty z kolanami. Kolejny wspaniały specjalista w przychodni MEDIX !!!

Świetny specjalista. Operował rękę mojej córki. Można zaufać jego kompetencjom w 100%. Fenomenalny lekarz. Polecam gorąco.