dr n. med. Krzysztof Traczyński

Kardiochirurg

Bardzo dobry fachowiec. Widać, że zna się na pracy. Duża wiedza i kompetencje. Dodatkowo ludzki i empatyczny dla pacjenta.

lekarz z powołania, rewelacja...... godny polecenia leczy prawie całą moją rodzinę człowiek o wysokiej kulturze,

Bardzo kompetentny, dokładny i życzliwy lekarz

Bardzo kompetentny, dokładny i życzliwy lekarz

Wspaniały lekarz i wspaniały Człowiek. Życzyłbym każdemu pacjentowi trafić w ręce takiego Specjalisty

Żyję dzięki Panu, bo Pan wtedy był przy mnie, nie poddał się i zrobił wszystko i nawet więcej abym znów była( 25 XI 2007). Dzięki Panu doktorze urodziłam się po raz drugi.Zawsze będę za to Panu bardzo wdzięczna, bo jest Pan nie tylko dobrym lekarzem ale przede wszystkim dobrym człowiekiem. DZIĘKUJĘ.