lekarz Krzysztof Tutkowski

Prawdziwy profesjonalista. Swoją pracę wykonuje z niewiarygodną precyzją i rzetelnością. Każdą wizytę miło wspominam jak i cała moja rodzina. Zawsze kulturalny i pełen pogody ducha. Gdyby więcej było takich stomatologów na świecie zanikłaby dentofobia.

Zapłaciłem po raz pierwszy tak dużo za usługę ale stanowczo uważam że była o wiele więcej warta ! Dlaczego ? Bo po raz pierwszy od 40 lat przestałem się bać "dentysty". Uprzejmość,kompetencje i profesjonalizm to 3 najważniejsze cechy tego stomatologa, jestem pewien że jest to przypadek z cyklu niemożliwych, a jednak możliwe. Byłem sam , rewelacja, zabrałem żonę ( boi się jak ognia ) -- zadowolona rewelacyjnie ! A syn powiedział że nie rozumie czemu tak bał się stomatologa. Polecam

Polecam! Obecnie najlepszy stomatolog u jakiego się leczyłem. Nowoczesny sprzęt,najnowsze technologie..Może nie najtańszy ale coś za coś..

Pierwszy raz u pan Tutkowskiego byłam z moją niespełna 5 letnią córką.Nawet nie wiedziała i nie czuła ,że miała znieczulenie.I to wystarczy ,aby wiedzieć jakim jest wspaniałym stomatologiem. POLECAM!!!!

Przyszłam z poważną wadą zgryzu, a po dwóch wizytach mam piękny, równiutki! uśmiech. Pan Tutkowski wykonywał u mnie licówki jedynek. Choć na fotelu spędziłam trochę czasu wszystko odbyło się bezboleśnie. Na każde pytanie można usłyszeć wyczerpującą odpowiedź. Jestem bardzo zadowolona, więc z czystym sumieniem mogę polecić tego stomatologa jako świetnego specjalistę.

Wspaniały lekarz, pełna kultura osobista, aż chce się leczyć zęby.

Wspaniały lekarz, pełna kultura osobista, aż chce się leczyć zęby.

rewelacja chodziłem na starowiejską teraz przenieśli gabinet,ale gość pełny profesjonal polecam z ręką na sercu,lekarze z trójmiasta powinni się u tego Pana uczyć zawodu i przede wszystkim kultury

uprzejmy,kompetentny!!polecam szczególnie tym, którzy boją się dentysty!!!!

uprzejmy,kompetentny!!polecam szczególnie tym, którzy boją się dentysty!!!!

pełen profesjonalizm,szybko precyzyjnie i najnowszą technologią

pełen profesjonalizm,szybko precyzyjnie i najnowszą technologią

Bardzo solidny lekarz. Wszystko odbywa się bezboleśnie i w miłej atmosferze. Naprawdę polecam.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Gdynia"?

Ars Dentana Praktyka Stomatologiczna
Gdynia, ul. Rdestowa 4/u3