dr n. med. Krzysztof Tybor

Neurochirurg

polecam z całego serca, wspaniały lekarz. zrobił mi operację nerwu trójdzielnego twarzy, jest 3 lata po operacji bez bólu ten człowiek ma złote ręce panie doktorze wielkie dziękuję

ten człowiek ma złote ręce
panie doktorze wielkie dziękuję

Byłem pacjentem(maj2923) Pana doktora,w oddziale neurochirurgii , gdzie przeprowadzono zabieg odbarczenia. Jestem pełen uznania i szacunku dla całego zespołu. To wspaniali ludzie.

Jestem pełen uznania i szacunku dla całego zespołu.
To wspaniali ludzie.

Zachęcony dobrymi opiniami zdecydowałem się na konsultację u tego lekarza. Lekarz okazał się zupełnie nieempatyczny, a nawet arogancki, mówił nielogiczne rzeczy, aby zniechęcić do leczenia. Wykazał się brakiem profesjonalizmu i spychologią. Nie skierował na dalszą diagnostykę w postawionym rozpoznaniu i leczenie. Gabinet lekarza mieści się w korytarzu w starej kamienicy z portierem pilnującym, aby zakładać maseczki, co ciekawe w pokoju lekarz z maseczką na brodzie. Pieniądze wydane, aby niczego się nie dowiedzieć i na darmo przejechać 700km, brak karty wizyty, paragonu. Zdecydowanie nie polecam, szkoda czasu i pieniędzy. Na pochwałę zasługuje miła i życzliwa sekretarka lekarza.

Dr.Tybor cudowny człowiek.przeprowadzil u mnie drugą operację.pierwsza to stabilizacja stawu krzyżowo biodrowego,druga na odcinku L4/5. Złote ręce ma pan doktor.profesjonalista i bardzo empatyczny człowiek.z całego serca dziękuję panu doktorowi za szybką i profesjonalną diagnozę i za profesjonalizm w najwyższym stopniu.Bardzo dziękuję i z serca polecam doktora Krzysztofa Tybora

Doktor Tybor operował nerwiaka zlokalizowanego przy rdzeniu kręgowym w zeszłym roku. Pomimo grożących powikłań nie ma śladu po jakiejkolwiek ingerencji poza blizną. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak bezinteresownego i ludzkiego lekarza. Pomimo oblężenia pacjentów znalazł dla nas czas i uprzejmość. Wdzięczność pozostanie chyba do końca życia. Dziękujemy z całego serca.

Dziękuję panu,całemu zespołowi,za udaną 5-cio godzinną operację kręgosłupa w dn 13.10.15r.Miałem zwichnięcie przedniogórnej krawędzi trzonu c7th1,operacja się udała,rehabilituję się,dziękuję panu panie Krzysztofie z całego serca,składam wyrazy szacunku i uznania,jestem panu bardzo wdzięczny,życzę panu panie Krzysztofie dużo zdrowia,pomyślności,sukcesów w pracy jak i również w życiu osobistym,składam jeszcze raz szczere podziękowania,z uznaniem oraz poważaniem.Radek Pacocha.

Dr Tybor urotowal zycie mojej mamie podczs 14-sto godzinnej operacji rok temu! Juz zawsze bede miala go w sercu jako wspanialego czlowieka dzieki ktoremu moja mama zyje :) Justyna Suska

Justyna Suska

najlepszy lekarz jakiego znam .malo takich lekarzy w naszym kraju.

najlepszy lekarz jakiego znam .malo takich lekarzy w naszym kraju.

niewiem czy ja mialem pecha czy jemu sie nie udalo ale jest gorzej niz przed Zabiegem operowal mi kregoslup szyjny

Pomógł mojej mamie, która dzięki niemu chodzi od 5 lat.

Pomógł mojej mamie, która dzięki niemu chodzi od 5 lat.