dr n. med. Krzysztof Tybor

Neurochirurg

Doktor Tybor operował nerwiaka zlokalizowanego przy rdzeniu kręgowym w zeszłym roku. Pomimo grożących powikłań nie ma śladu po jakiejkolwiek ingerencji poza blizną. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak bezinteresownego i ludzkiego lekarza. Pomimo oblężenia pacjentów znalazł dla nas czas i uprzejmość. Wdzięczność pozostanie chyba do końca życia. Dziękujemy z całego serca.

Dziękuję panu,całemu zespołowi,za udaną 5-cio godzinną operację kręgosłupa w dn 13.10.15r.Miałem zwichnięcie przedniogórnej krawędzi trzonu c7th1,operacja się udała,rehabilituję się,dziękuję panu panie Krzysztofie z całego serca,składam wyrazy szacunku i uznania,jestem panu bardzo wdzięczny,życzę panu panie Krzysztofie dużo zdrowia,pomyślności,sukcesów w pracy jak i również w życiu osobistym,składam jeszcze raz szczere podziękowania,z uznaniem oraz poważaniem.Radek Pacocha.

Super specjalista. Rok temu operował mój kręgosłup - przepuklina dysku odcinka lędźwiowego. Powłóczyłem już prawą nogą. Przekonał mnie o potrzebie natychmiastowej operacji. Nie zastanawiałem się i nazajutrz po wizycie już było po operacji. Nieznośny ból ustąpił całkowicie. Czułem tylko ranę pooperacyjną. Po 2 dniach wypisał mnie ze szpitala. Dziś po 12 miesiącach od operacji zupełnie nie wiem co to kręgosłup. Kilku moich znajomych, którym Go poleciłem są ogromnie zadowoleni i oceniaja Go na 5pkt.

Dr Tybor urotowal zycie mojej mamie podczs 14-sto godzinnej operacji rok temu! Juz zawsze bede miala go w sercu jako wspanialego czlowieka dzieki ktoremu moja mama zyje :) Justyna Suska

Justyna Suska

Wspaniały czlowiek i specjalista operował mnie jestem 2 tygodnie po operacji dobrze sie czuje ustaly delegliwosci jakie mialem przed operacja jestem mu bardzo wdzieczny podszedł do mnie jak do człowieka a nie pacjęta.Jeszcze raz dziekuje panie doktorze i życze sukcesów w pracy Tomek Rzeczkowski

Tomek Rzeczkowski

najlepszy lekarz jakiego znam .malo takich lekarzy w naszym kraju.

najlepszy lekarz jakiego znam .malo takich lekarzy w naszym kraju.

Wspaniały jako człowiek i jako lekarz. Mirosław Białek

Wspaniały jako człowiek i jako lekarz. Mirosław Białek

Chyba najlepszy neurochirurg w Lodzi. Lekarz marzenie - dr House to przy nim pajac:)

Wspanialy człowiek który wie co robi i konkretnie przedstawia całą sytuacje.ma w sobie coś co pozwala mu ufać i każde jego słowa dają nadzieje!

Pomógł mojej mamie, która dzięki niemu chodzi od 5 lat.

Pomógł mojej mamie, która dzięki niemu chodzi od 5 lat.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Łódź"?

Maciej Radek

Neurochirurg