Krzysztof Ussorowski

Ortodonta, Stomatolog

Pełen Profesjonalizm w podejściu do Pacjenta oraz leczeniu! Bezboleśnie i kompleksowo. Polecam serdecznie Pana Doktora!👌

Żałuję dnia, w którym zaufałam i pozwoliłam sobie wyrwać dwa zęby do leczenia ortodontycznego.Już pod koniec leczenia coś mi nie pasowało w symetrii i odczuwaniu równomiernego gryzienia, ale pan doktor uspokajał, natomiast ostatniego dnia przy ściąganiu aparatu i moich łzach w oczach na mocno widzialną asymetrię powiedział "że symetria nie jest najważniejsza". Może najważniejsza nie jest, ale jej skutki odczuwam do dziś, choć minęło więcej lat od ściągnięcia niż samego leczenia. Sytuacja ma się coraz gorzej i tak naprawdę mam perspektywę ponownego długiego leczenia ortodontycznego, które miałoby na celu naprawienie ...

Może najważniejsza nie jest, ale jej skutki odczuwam do dziś, choć minęło więcej lat od ściągnięcia niż samego leczenia. Sytuacja ma się coraz gorzej i tak naprawdę mam perspektywę ponownego długiego leczenia ortodontycznego, które miałoby na celu naprawienie skutków tego "leczenia", jeśli nie chcę mieć coraz poważniejszych problemów ze zgryzem.
Przyszłam ze "zbyt wieloma zębami" wyszłam z dziurami, szparami i za dużym brakiem zębów, które doprowadziły MIĘDZY INNYMI do osuwania się szyjek po stronie ekstrakcji, zaburzeń w stawie skroniowo żuchwowym, asymetrii twarzy i wieloletniego wyrzutu sumienia, że dałam się nabrać na te kompetencje

Korzystam od lat dobry fachowiec walczy z zębami do upadłego,ceny przystępne.111111111111111111111111111

Chyba konkurencja zrobiła te poprzednie wpisy, bo ja z całą rodziną od lat korzystam z usług doktora Ussorowskiego. Nie traktuje pacjenta jak głupka, zawsze przedstawia kilka możliwości, tłumaczy jakie są pozytywne i negatywne strony takiego sposobu leczenia. anna_rog@interia.pl

anna_rog@interia.pl

Do lekarza trafiłam z polecenia zadowolonej byłej pacjentki. Kilka lat temu Pan Doktor prowadził moje leczenie aparatem na stałe. Po dwóch latach noszenia praktycznie nie było widać efektu Jego pracy, dodatkowo został mi uszkodzony jeden ząb- jest martwy- chociaż kilkakrotnie w czasie wizyt wspominałam że z zębem dzieje się coś nie tak- było to ignorowane. Po zdjęciu aparatu okazało się że szkliwo mam popękane w siateczkę. Odnoszę wrażenie że lekarz nadrabia niekompetencje "ładnymi oczami".

Pan dr kilka lat temu zakładał mi aparat na zęby. W wyniku jego leczenia musiałam zmienić ortodontę, który jeszcze przez 3 lata naprawiał błędy pana "doktora". Zdecydowanie nie polecam