lekarz Krzysztof Uszyńskilekarz Krzysztof Uszyński - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lekarz Krzysztof Uszyński

Ortopeda

Zajmuję się kompleksowym leczeniem zmian zwyrodnieniowych stawów biodrowych i kolanowych. Prowadzę pacjentów kompleksowo przed i po zabiegu operacyjnym. Od czerwca 2015 jestem Konsultantem Wojewódzkim w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii dla Dolnego Śląska. Wszczepiam endoprotezy stawów biodrowych i kolanowych prywatnie (NZOZ ORTHOS, Komorowice) i na NFZ (ŁCM LUBAŃ), ponad 2000 zabiegów jako operator. Szkoliłem się w Anglii, Austrii, Belgii, Francji, Hiszpanii i Niemczech oraz ośmiomiesięczny staż w St. Petrus Krankenhaus w Bonn. Jako pierwszy w Polsce założyłem wszczepy firmy CORIN (biodrowe Metafix, MiniHip i Trinity; kolanowe HLS) oraz firmy Merete (Merotan). Jestem pomysłodawcą i współautorem pierwszej w Polsce książeczki dla pacjentów po wszczepieniu endoprotezy stawu biodrowego pt. "Mam sztuczny staw biodrowy". Prowadzę szkolenia i kursy dla lekarzy z techniki operacyjnej wszczepiania endoprotez stawu biodrowego i kolanowego (zabiegi pokazowe w ponad 50 szpitalach w Polsce i na Białorusi, 4 filmy szkoleniowe).

Kompetentny lekarz,fachowiec w swojej dziedzinie, bardzo sympatyczny a nie nadmuchany gbur od którego na silę trzeba wyciągać co Ci dolega.Byłam pierwszy raz w zeszły czwartek i szkoda że tak późno.Może byłoby już po leczeniu i niepotrzebnym cierpieniu.Polecam wszystkim Pana Doktora Uszyńskiego.

Byłem u Pana doktora w Orthos w Komorowicach. Rewelacyjny człowiek! Cudowne podejście do pacjenta i pełen profesjonalizm! Wysłuchał, postawił diagnozę, zrobił operację i przywrócił mnie do życia oraz wiarę w ludzi! Polecam!

Polecam wizytę u doktora Krzysztofa Uszyńskiego. Przede wszystkim jest miły, uśmiechnięty, profesjonalny i uprzejmy, a to rzadka cecha lekarzy specjalistów. W czasie rozmowy z doktorem Uszyńskim pacjent czuje się swobodnie, nie jest spięty i nie boi się zadawać pytań. Wie, że zostanie wysłuchany i uzyska wyczerpującą odpowiedź. W październiku 2017 r. wszczepiono mi endoprotezę kolana. Przed zabiegiem bardzo się bałam, ale po rozmowie z doktorem K.Uszyńskim strach nieco minął. Po skończonej operacji również podszedł do mnie z uśmiechem i poinformował mnie , że już po wszystkim. Taki powinien być każdy ...

W październiku 2017 r. wszczepiono mi endoprotezę kolana. Przed zabiegiem bardzo się bałam, ale po rozmowie z doktorem K.Uszyńskim strach nieco minął. Po skończonej operacji również podszedł do mnie z uśmiechem i poinformował mnie , że już po wszystkim. Taki powinien być każdy lekarz. Dr Krzysztof Uszyński to profesjonalista. Dziękuję na wszystko.

Bardzo dobry lekarz, przeprowadził udane operacje alloplastyki stawów biodrowych mojej Mamy w szpitalu w Lubaniu a następnie w Komorowicach. Świetne podejście do pacjenta, empatia i uprzejmośc i niekwestionowane kompetencje sprawiają, że bez wahania polecam Pana Doktora

Wspaniały lekarz . Mimo natłoku pracy i zmęczenia zawsze gotów poświęcić uwagę i czas pacjentowi. Zawsze można zadać pytanie na które stara się udzielić wyczerpującej odpowiedzi , co w przypadku pacjenta oczekującego na operację lub będącego bezpośrednio po zabiegu , bardzo uspokaja. Pan doktor Uszyński operował mi kolejno oba biodra (mam dwie endoprotezy) . Nogi są równej długości , wszystko działa na razie bez zarzutu. Po pojawieniu się bólu, kilka lat temu , byłem u wielu lekarzy . Jednak dopiero kontakt z doktorem Uszyńskim skierował moje leczenie na właściwy tor. ...

Po pojawieniu się bólu, kilka lat temu , byłem u wielu lekarzy . Jednak dopiero kontakt z doktorem Uszyńskim skierował moje leczenie na właściwy tor. Jest to lekarz , który oprócz umiejętności i wiedzy , sposobem bycia i traktowania pacjenta , powodował iż w sytuacji w jakiej się znalazłem , mogłem czuć się uspokojony i bezpieczny. Dziś po pewnym czasie myślę , że jast to lekarz zdecydowanie godny polecenia.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Bolesławiec"?

MEDIX II
pl. Ludwika Hirszfelda 17
53-413 Wrocław
ARTEMED Centrum Medyczne Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Zygmunta Krasińskiego 29
50-450 Wrocław
Dolnoślaski Szpital Specjalistyczny im. T Marciniaka Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
ul. Filedrofa 2
54-049 Wrocław