1,8
1,5
1,5
1,3

Witam nie polecam badanie doopler zyl konczyn dolnych niedokładnie, szybko, ciagle sie spieszy. Nie wytlumaczy jak leczyc poszerzone naczynka. Nie wystawia rachunku.

Nie polecam tego lekarza!!! Nie przykłada się do badań, jest arogancki. Po zabiegu ( prawie rok) nadal mam problem ( np nie mam czucia w pięcie) . Zmieniłam lekarza.

Bardzo nieprzyjemny, pokazujący swoją wyższość i kompletnie pozbawiony empatii lub choćby zwyczajnej ludzkiej życzliwości lekarz. Odesłał mnie z receptą (na lek, za który jak sądzę ma profity) w stanie, który jak się okazało nadaje się tylko do leczenia szpitalnego.

Nie polecam tego lekarza. Nie potrafi nawiązać kontaktu z pacjentem nawet na wizycie prywatnej, oschły, ciągłe pretensje do pacjenta i stale niezadowolony. Na poradę w sprawie leczenia nie ma co liczyć.