lekarz Krzysztof Wermiński

Chirurg ogólny

3,9

Lekarz, który rzeczowo (fachowo) podchodzi do problemów pacjenta.Słucha i szuka rozwiązania. Stara się pomóc, rozwiązać problem. Dla mnie to 100% lekarza w lekarzu.

Wysoka profesjonalność, kompleksowe podejście do wyjątkowo życzliwy stosunek do pacjenta oraz kompleksowe podejście do zgłaszanych przez niego zdrowotnych problemów. Jak najbardziej godny polecenia!!!

To znakomity lekarz. Parę lat temu miałam wycinanego guzka z piersi. Dr Wermiński to chyba pierwszy lekarz, który autentycznie opiekuje się pacjentem. Do tego jest przesympatyczny, dla rozładowania napięcia zażartuje, dzięki czemu człowiek od razu mniej się boi. Udziela wyczerpujących informacji, żeby wszystko było jasne. Pamiętam, że byłam zdumiona podejściem pana doktora do pacjenta, bo taka troska ze strony lekarza to niestety u nas rzadkość.

Leczyłam się wcześniej kilka miesięcy u innego lekarza, nie było efektów, dopiero doktor Wermiński zdiagnozował schorzenie, rozpoczął leczenie, nastepnie zabieg i jest OK. Polecam.

zdecydowanie polecam mily uprzejmy ,wykonywal mi zabieg ,wiec w szpitalu byl bardzo troskliwy pytal jak sie czuje no po prostu pierwszy raz ktos sie mna zainteresowal a mnie pierwszy raz lezalam w szpitalu ,jest uprzejmy ,cierpliwy ,wszyustko dokladnie tlumaczu i nawet zazartuje

Dwa lata temu Pan Doktor wycinał mi niewielkiego guza, który po badaniach okazał się rakiem. Od 12.04 do 02.05 trwała walka z resztą tego " skorupiaka". Dziękuję za fachową opiekę i profesjonalizm.Pan Doktor to wspaniały lekarz i człowiek. Katarzyna O.

Katarzyna O.

Wspanialy lekarz,czulam sie pewnie przed operacja ze jestem w dobrych rekach.Po zabiegu nadal chodzilam na kontrole do niego.Polecilabym go wszystkim ktorzy maja problemy chirurgiczne.

Jest to lekarz jakich naprawde malo sie obecnie spotyka,wszystkiego mozna sie dowiedziec o swojej chorobie,po zabiegu nadal prowadzi pacjenta.Panie Krzysztofie tak trzymac.Polecilabym go wszystkim zainteresowanym z zamknietymi oczami.

Wg mnie jest super.Mam 67 lat więc już kilkunastu lekarzy zdążyłem "przetestować".Tylko kilku z nich mógłbym zaliczyć do "przyjaciół mojego zdrowia" Zdecydowanie jest wśród nich Dr.WERMIŃSKI.

Wg mnie jest super.Mam 67 lat więc już kilkunastu lekarzy
zdążyłem "przetestować".Tylko kilku z nich mógłbym zaliczyć
do "przyjaciół mojego zdrowia" Zdecydowanie jest wśród nich
Dr.WERMIŃSKI.

Lekarz wycinał mi małe znamiona więc był to raczej prosty zabieg przeprowadzony szybko i bez problemów. Do tego rodzaju zabiegów mogę go polecić. Facet sympatyczny, wesoły, jako że zabieg był prosty trudno mi oceniać czy jest dobrym fachowcem w poważniejszych przypadkach.