lekarz Krzysztof Wieczorek

Chirurg ogólny

Przez przypadek trafiłam do tego chirurga w Wodzisławiu Sl. i muszę przyznać, że mile się zaskoczyłam. Bardzo dokładny lekarz - mogę z czystym sumieniem polecic.

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Polecam w 100% tego lekarza. Człowiek bardzo uprzejmy, z wysoka klasą. Spokojny, dobry chirurg.

Pan Dr Wieczorek jest lekarzem z powołania. Dowiedziałam się o nim od osób, które operował i bez wątpliwości sama poddałam się zabiegowi. Pomógł mi kompleksowo- nawet szczegółowo opisał dojazd do miejsca, w którym miał odbyć się zabieg. Szczerze mówiąc, dzięki niemu spojrzałam zupełnie inaczej na publiczną służbę zdrowia - wysoki standard, wspaniała opieka i fachowy zabieg. Polecam. Natalia F.

Wspaniały lekarz. Człowiek o wielkim sercu. Potrafi w człowieku wzbudzić nadzieję. Bez obawy oddaje się w jego ręce. Polecam Go każdemu kto przeżywał piekło takie jak ja. Maria.

super lekarz,uprzejmy,kompetentny,nic dodac nic ując.Iwona Sz.

super lekarz,uprzejmy,kompetentny,nic dodac nic ując.Iwona Sz.

CZŁOWIEK O WIELKIEJ KULTURZE,WYSOKIEJ INTELIGENCJI I...PRAWDZIWY LEKARZ Z POWOLANIA. WLASCIWY CZLOWIEK NA WŁASCIWYM MIEJSCU!!! POLECAM KAŻDEMU:) RENATA KOZIELSKA

WLASCIWY CZLOWIEK NA WŁASCIWYM MIEJSCU!!!
POLECAM KAŻDEMU:)
RENATA KOZIELSKA

Wspaniały lekarz!!!polecam.Pacjentka oddziału chirurgicznego w Wodzisławiu Ślaskim.Beata D.

Wspaniały lekarz, ze znakomitym podejściem do pacjenta. Bardzo miły, uprzejmy a jednocześnie potrafiący wytłumaczyć istotę choroby i sposób leczenia. Chirurg o "złotych rękach", wysokich kompetencjach, wzbudzający zaufanie.

Przede wszystkim wielkie dzięki za wykonaną operację i opiekę mimo dziadowskich warunków dzisiejszej służby zdrowia. WSPANIAŁY CZŁOWIEK I LEKARZ! jastrzębiok

WSPANIAŁY CZŁOWIEK I LEKARZ!

jastrzębiok

Ja tam nie polecam...duże oczekiwania a było jak zwykle. Odradzam. Jola

Ja tam nie polecam...duże oczekiwania a było jak zwykle. Odradzam. Jola

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Wodzisław Śląski"?

dr
Arkadiusz Kowalski