dr n. med. Krzysztof Wilk

U Pana Doktora byłam na dwóch wizytach, jestem pod wielkim wrażeniem. Kompetentny, miły, profesjonalista. Nie tylko liczą się wyniki badań ale bardzo istotna jest psychika pacjentki, jego podejście jest niesamowite. Pan Doktor zadaje pytania, interesuje się, nie negował mnie, że interesuje się swoim zdrowiem, że szukam informacji, że zadaję pytania. Jak tylko pojawią się moje upragnione dwie kreseczki na teście ciążowym od razu się do niego zgłoszę. Grażyna D.

Wspaniały lekarz ,bardzo nastawiony na pacjenta , uprzejmy , kompetentny , budzący zaufanie. Sam zaproponował mi operację usunięcia macicy z przydatkami metoda laparoskopową.Dzięki temu zaraz po operacji czuję się dobrze i jestem niezmiernie wdzięczna Panu doktorowi. Nie mam żadnych obaw przed polecaniem pana doktora

Byc moze to dziwne, ze ginekologa ocenia mezczyzna ale coz - bylem na wszystkich wizytach w czasie ciazy z zona, wiec moge;) Mily, uprzejmy, budzacy zaufanie, a co najwazniejsze kompetentny i nie traktujacy pacjentki jako kolejnego klienta do zdzierania pieniedzy, tylko faktycznie jako osobe, ktora wymaga pomocy/wskazowek. Pozdrowienia dla Pana doktora. Dzieki niemu zona nie boi sie isc do ginekologa, choc ponoc wizyta u takowego specjalisty do arcyprzyjemnych nie nalezy;)

Serdecznie polecam, chodzę do niego od wielu lat, nigdy mnie nie zawiódł. Prowadził dwie moje ciąże, był przy narodzinach pierwszej córeczki, zawsze o niej pamięta i pyta przy wizycie co słychać. Kompetentny, uprzejmy i z poczuciem humoru. Bardzo go lubię. Serdecznie pozdrawiam :) Mariola K.

Kompetentny, uprzejmy i z poczuciem humoru.
Bardzo go lubię.
Serdecznie pozdrawiam :)
Mariola K.

dobry lekarz polecam .chodzę do niego i wszystko mam zawsze dobrze tlumaczone, poświęca mi tyle czasu ile potrzeba.

Przesympatyczny lekarz .Serdecznie Polecam wszystkim kobietom ktore szukaja dobreko,zaufanego lekarza:)Jestem na TAK!!

FANTASTYCZNY LEKARZ,POTRAFI DOSKONALE NAWIĄZAĆ POROZUMIENIE Z PACJENTKA I MA FANATSYCZNEPOCZUCIE HUMORU

Gorąco polecam! w 100% profesjonalista, a przy tym niezwykle uprzejmy i taktowny. Dzięki niemu donosiłam ciążę i mam śliczną, zdrową córeczkę.

Kompetentny, życzliwy, miły lekarz. Profesjonalista. Przyjmuje również w szpitalu, gdy masz jakiś problem zdrowotny nie bagatelizuje go! Serdecznie polecam

kompetentny i bardzo dobry lekarz.Poświęca dużo czasu pacjentkom. Gorąco polecam tego lekarza.

kompetentny i bardzo dobry lekarz.Poświęca dużo czasu pacjentkom.
Gorąco polecam tego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Katowice"?

Michał Wyciągłowski

32-600 Oświęcim
DUO MEDICA Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Jesionowa 9A
40-157 Katowice
Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom
Provita