dr n. med. Krzysztof Wojcieszek

Polecam, pana doktora Wojcieszka- zna sie na fachu! Jest delikatny badajac chorego i porozumiewajac sie z nim. Jest cieplym czlowiekiem, zwlaszcza ma czas na zarty gdy prowadzi ciazę. Kobiety go uwielbiaja, i nie zamienia na nikogo innego. Potrafi wykryc choroby na ktorych wcale nie musi zie znac (np zanim przystapi do USG, by to potwierdzic,). I to lepiej niz specjalisci danego schorzenia. A to za sprawą tego ze stale sie doszkala, nie tylko medycznie, jest na bierzaco z nowinkami medycznymi. Wyklada tez na uczelniach, stąd zna wciaz fizjologię, anatomię, patologię ...

Potrafi wykryc choroby na ktorych wcale nie musi zie znac (np zanim przystapi do USG, by to potwierdzic,). I to lepiej niz specjalisci danego schorzenia. A to za sprawą tego ze stale sie doszkala, nie tylko medycznie, jest na bierzaco z nowinkami medycznymi. Wyklada tez na uczelniach, stąd zna wciaz fizjologię, anatomię, patologię calego organizmu, a nie tylko zawężony wycinek swej specjalizacji.
Dr ma swietne poczucie humoru zarowno jako lekarz i jako wykladowca. Nie znam 2-iej takiej osoby potrafiacej uszczypliwy, niesmaczny żart na temat jego osoby obrocic do nadawcy żartu tak, by go zni nie obrazic, ani nie wysmiac niskiej wartosci nadawcy tegoż zartu, ale inteligentnie i z humorem odbic słowa tak, by sala i nadawca wrecz nabrali serca i szacunku do swiata ludzi i samego doktora jako specjalisty i wykladowcy. To niesamowita cecha, b rzadka w naszym wspolczesnym spoleczenstwie z nikim sie nie liczacym!
Zawsze przyjmie kazdego nawet gdy ma full grafik, przychodzi wczesniej wtedy lub wychodzi pozniej.
W dodatku ma cennik b przystepny. Za wizyte łączniez usg 60 zl!
cytologia łącznie z wizytą 30zł!
Gorąco polecam :-)

super lekarz kompetentny rzeczowy dokladnie wszystko tlumaczy

super lekarz kompetentny rzeczowy dokladnie wszystko tlumaczy

W KOŃCU TRAFIŁAM DO LEKARZA Z POWOŁANIA, MA ŚWIETNE PODEJŚCIE DO PACJĘTEK, KOMPETENTNIE I PO LUDZKU POTRAFI WSZYSTKO WYJAŚNIĆ. GORĄCO POLECAM.

Uważam , że to super lekarz, prowadzi moją ciążę jestem bardzo zadowolona

Uważam , że to super lekarz, prowadzi moją ciążę jestem bardzo zadowolona

Bardzo dobry lekarz!Zna sie na problemach onkologicznych i potrafi bardzo kompetentnie wszystko wytlumaczyc!Polecam