lekarz Krzysztof Wójcik

3,3
3,4
3,5
3,4

NA POCZĄTEK: Zachęcam, aby wszyscy którzy się leczą u różnych lekarzy dodawali opinię... czy to dobrą czy złą najważniejsze aby była prawdziwa. Ja ze swoją zwlekałam pół roku, bo łatwiej dać opinię złą, kiedy człowiek się wkurzy niż pozytywną, bo o niej się tak nie myśli..... Byłam z córką dwa razy u Pana Wójcika... wcześniej w przychodni u "naszej" lekarki.... powiem szczerze, że nie ma porównania! Pomimo tego, że wiele razy mówiłam, ze dziecko kaszle już długi czas, córeczka dostawała tylko leki na przeziębienie i witaminy.... kaszel nie przechodził.... uznałam, ...

NA POCZĄTEK:

Byłam z córką dwa razy u Pana Wójcika... wcześniej w przychodni u "naszej" lekarki.... powiem szczerze, że nie ma porównania! Pomimo tego, że wiele razy mówiłam, ze dziecko kaszle już długi czas, córeczka dostawała tylko leki na przeziębienie i witaminy.... kaszel nie przechodził.... uznałam, ze pójdę prywatnie do doktora Wójcika... NIE ŻAŁUJĘ!!! Od razu rozpoznał co się dzieje, zbadał bardzo, bardzo dokładnie córcię, (aż się dziwiłam, że tak można badać!!!), poświęcił nam ogrom czasu, bardzo dokładnie tłumaczył co się dzieje, jak sobie z tym radzić , czego unikać... do tego jest bardzo sympatyczny, dzieciątko od razu go polubiło, my z mężem zresztą też... pierwszy lek (antybiotyk) nie za działał co prawda tak jak należał, ale wiadomo, lekarze najpierw przepisują słabszy lek, po za tym, dziecko miało bardzo poważne zapalenie oskrzeli prawie rzuciło się na płuca! Później dostała drugi antybiotyk i w razie czego skierowanie do szpitala z dłuższą "datą ważności" abyśmy nie musieli wydawać pieniędzy i marnować czasu na wizyty! Świetny lekarz! Dodam, że od tamtej pory już żadna powazniejsza choroba nas nie dopadła. DZIĘKUJEMY Panie Doktorze!

Bardzo dobry, mądry lekarz, któremu można zaufać, a niestety takich mało. Nie faszeruje lekami, gdy nie ma takiej potrzeby, służy radą zawsze, gdy jest taka potrzeba. Polecam!

Witam, nie wiem jak mozna ocenc tego lekarza pozytywnie, lecze corke u niego od 3 lat i niestety jedyne co moge powiedziec to to, iz jest pazerny na kase czlowiek, odmowil mi wisyty domowej cytuje :"Nie musze juz dorabiac, corke juz wyksztalcilem" - wiec nie wiem gdzie profesjonalizm poza tym oczywiscie telefon odbiera nawet o 3 w nocy tylko szkoda ze leczy w slepo bez szadnych badan skierowan do specjalistow, moja corka ma przewlekly stan ciezkiej chorowy leczenie antybiotykowe potrfa do 8 tygodni wiec nie wiem jak mozna pisac o nim dobre opinie?poprostu tego nie rozumiem bo wiem ze bardziej zalezy mu na kontraktach z firmami farmaceutycznymi podajac ciagle dexa pico albo prawoslaz i na koniec sterydy bez zadnej diagnozy!!!!!!!!!!!czy takiego czlowieka mozna nazywac lekarzem??ODRADZAM madrym mamą, a jeli moge polecic to pania dr cebula- Kubat bez obsluchania dziecka i dalszych badan zdiagnozowala 100% chorobe mojego dziecka do ktorej doprowadzil Pan Dr "uprzejmy"

Doktor Wójcik opiekuje się moim dzieckiem od 6 lat i jestem z tego bardzo zadowolony. Ten lekarz jest fachowcem wzbudzającym zaufanie, jest kompetentny. Oprócz właściwego leczenia w przeróżnych przypadkach i schorzeniach, potrafi także doradzić i pokierować w specjalistycznych sprawach. Jest to lekarz, który zamiast naciągać na wizytę, potrafi doradzić pewne rzeczy na telefon. Podejście Pana Krzysztofa do dziecka jest poprostu rewelacyjne. Moje dziecko czuje sie bardzo dobrze na każdej wizycie. Wielki Szacunek dla Pana doktora. P.S. dziwię się niektórym złym opiniom, nawet jeśli trafiłby się jakiś błąd lekarzowi to chyba niektórzy przesadzają.

leczymy nasze dzieci już 12 lat zawsze trafna diagnoza jak nie potrzeba nie faszeruje antybiotykami. Podejście do pacjentów może wydawać się laickie ,nic bardziej błędnego.Jak jest coś poważniejszego ,reaguje stanowczo. Leczę się u niego osobiście pomimio dojazdu 30 km. Miałem przypadek bardzo ciężkiej i niejednokrotnie śmiertelnej choroby ,niestety w szpitalu rozpoznanej jako grypa.po kilkudniowej kuracji i pogorszenia się mojego stanu zdrowia żona poprosiła o poradę do dr wójcika .Jeszcze tego samego dnia wylądowałem za pośrednictwem Dr. w odpowiednim szpitalu gdzie najprawdopodobniej uratowano mi ŻYCIE.

leczymy nasze dzieci już 12 lat zawsze trafna diagnoza

Odradzam... jak bylam mlodsza stwierdzil ze mam ropien okolomigdalkowy wyslal mnie na jego klucie na tysiaclecie... kluli mnie 3 razy mowiac ze nie widza ropieniow... rzygalam jak kot.. wrocilam do niego zrobil badania wyszlo ze mam mononukleoze.. jakas chorobe tropikalna... no cyrk po prostu..lezalam 4 dni na zakaznym na tysiacleciu.. okazalo sie ze to niedoleczona angina... i nie potrafil tego stwierdzic lekarz, tylko szpital... poza tym szybciutko wyprasza z gabinetu gdy jest nie pewien diagnozy.. jednym slowiem nie da sie nic dowiedziec... no i pelno moich kolezanek jak i rowniez ja i moja rodzina uwazamy ze jest jakis dziwny ten lekarz a mianowicie jak bylysmy male to nas nazbyt wymacywal po piersiach.. moja mama sie wsciekla ja mu ublizylam i wyszlam zgabinetu na tym skonczyly sie moje odwiedziny.

Wobec braku lekarzy pediatrów w okolicy trafiłam z dzieckiem do dr Wójcika cztając opinie miał być super I jakieź było moje rozczarowanie.To zwykły zarobkiewicz.Zero odpowiedzialniści zacto co robi.Leczenie moze bez antybiotyku ale diagnoza tez bez pojęcia.Tak czy siak za godzinę po wizycie u pana dr Wójcika rozpoznanie banalne ,trafiłam z dzieckiem na ostry dyźur z ostrym zapal wyrostka robaczkow a miało nie być nic wielkiego.Ja do dziękuję za usługi tego medyka

Nie polecam tego doktorka rutyna i pewność siebie już go zgubiła Kiedyś może się przykładał ale kiedyś chyba nie było aż tak wielu wyzwań chorobowych/zmutowanych i skomplikowanych/Wydaje się ze teraz trzeba być na bieżąco i umieć leczyć doktor cóź powiela swoje schematy a jak widzu zagroźenie dla siebie to odsyła do kolegów lub szpitali a przecież kasa zawsze się dla niego naleźy

Pan Doktor Wójcik jest świetnym fachowcem! leczę się u niego od trzeciego roku życia, a mam ich już na karku 21 ;p jak tylko czuję, że coś jest nie tak, nie szukam lekarzy po publicznych przychodniach, tylko wsiadam w samochód i pędzę do mojego ulubionego Pana Doktora. jeśli Pan Bóg pozwoli, to z własnymi dziećmi, w razie potrzeby, też będę odwiedzała doktora Wójcika.

Super lekarz. Mam 16 lat. Leczę się u pana Wójcika od drugiego miesiąca życia. Zawsze mnie trafnie diagnozuje i leczy. Jeżeli potrzebne jest skierowanie do specjalisty, nigdy nie odmówi. Miły, grzeczny, uśmiechnięty. Zawsze chętnie odpowiada na zadane przeze mnie pytanie. Gorąco polecam!