lekarz Krzysztof Wójcik

najlepszy pediatra jakiego znam kiedy moj syn rozchorowal sie na rotawirusa to potrafil postawic trafna diagnoze przez telefon (nie bylo go w tym czasie w czestochowie)a pani doktor ktora byla zobaczyc syna niestety nie wiedziala co mu jest i przepisala bez potrzeby zastrzyki a dziecko powinno byc juz dawno w szpitalu

Lekarz jest raczej miły lecz odnoszę wrażenie że podchodzi do pacjentów machinalnie, dowcipny jest. Zraziło mnie to że synowi mimo uczulenia na antybiotyk przepisał go ponownie, Tylko moja czujność sprawiła że go nie podałam. Na karcie był duży napis UCZULONY na ......Zaufanie straciłam do tego lekarza.

jest bardzo dobrym specjalistą pediatrą mam pełne zaufanie

jest bardzo dobrym specjalistą pediatrą mam pełne zaufanie

Mój niepełnosprawny syn "zwiedził" już niejednego lekarza w Częstochowie. Dr Wójcik jest jedynym, który bada go od góry do dołu. Zawsze trafna diagnoza. Polecam z czystym sumieniem.

bardzo polecany ale niestety zawiódł na całej lini, dzieki jego 2minutowym wizytom wyladowalismy z Kacprem na 3tyg w szpitalu a zdecydowanie mozna było tego uniknąć,o nic niepyta bada dzecko w sekundzie,a jesli chodzi o zadanie jakiegokolwiek pytania to nie liczyłabym na to.ABOLUTNIE NIE POLECAM!!!

Najlepszy lekarz, wspaniały człowiek:)

Najlepszy lekarz, wspaniały człowiek:)

bardzo dobry lekarz polecam , uprzejmy ,miły i bardzo dobrze tłumaczy sposób leczenia

Super kontakt z dzieckiem. Bardzo uprzejmy i zastosowane metody leczenia były skuteczne. Czego chcieć więcej ??

najlepszy pediatra z jakim się spotkałam.polecam wszystkim

najlepszy pediatra z jakim się spotkałam.polecam wszystkim

Lekarz tragedia!!! Po moim telefonie i zapewnieniu, że przyjedzie na wizytę, niestety nie dotarł, bo: "miał ważniejszych pacjentów". Mógł powiedzieć, że nie przyjedzie, to szukałabym innego lekarza. Leczenie jednym syropkiem i antybiotykami wszystkich dolegliwości nie jest najszczęśliwsze, wie to nawet laik. Nie polecam zdecydowanie!!!