dr n. med. Krzysztof Wójcik

Ortopeda, Traumatolog

2,5
2,1

Lekarz tylko z wrażenia . Brak podejścia merytorycznego wzoruje się na innych a potem konsekwencje ponosi pacjent . Przestrzegam innych omijać dalekim łukiem

Jako biegły sądowy zaprzecza badaniom przeinacza fakty lub je pomija do tego poświadcza nieprawdę, że coś zrobił lub zbadał, a nic takiego nie zrobił. W MOJEJ OCENIE NIE POLECAM I NIGDY ZŁOTÓWKI BYM NIE ZAPŁACIŁ TAKIEMU WRĘCZ OMIJAŁBYM SZEROKIM ŁUKIEM. Porządni lekarze z wiedzą i nie bojący się odpowiedzialności dawno wyjechali.

Zdecydowanie odradzam tego lekarza. Brak zaangażowania sie w chorobe. Nieumiejętność przeprowadzenia badań, nieumiejętność odczytywania prześwietleń na płytach. Niekulturalny, niemiły. Zdarzają się częste pomyłki u tego lekarza.

PIECZĄTKA lekarz,I TO WSZYSTKO.Wiedza pozostała w podręcznikach.TYLE na jego temat,by się nie denerwować

Pan doktor należy stwierdzić z całą rozwagą do zagadnień z dziedziny medycyny ortopedycznej posiada duży wachlasz pojęć i dowodów twierdzeń np.niezawinione niepowodzenie diagnostyczne i terapeutyczne może doprowadzić człowieka do zgonu.Powodzenia w dalszych diagnozach......

Trafiłem do pana Dr.po wypadku na kopalni. Miałem złamanie otwarte podudzia. Pan doktor poskładał mi perfekcyjnie noge. Jestem bardzo zadowolony. Dziękuje panie doktorze. p

Trafiłem do pana Dr.po wypadku na kopalni.
Miałem złamanie otwarte podudzia.
Pan doktor poskładał mi perfekcyjnie noge.
Jestem bardzo zadowolony.
Dziękuje panie doktorze.

p

Mnie się wydaje że to jest dobry lekarz , przeprowadził operację na mojej dłoni , zajął się mną w sposób kompetentny , przyjemny w rozmowie i kulturalny , cały proces leczenia przebiega dobrze pod jego okiem. Są różne opinie na temat lekarzy ale każdy powinien sobie zdać sprawę że każdy ma prawo popełniać błędy sami nie jesteśmy idealni , wg mnie dobry lekarz ze starszego pokolenia nie zmanierowany manią wyższości. Oby tak dalej.

TOTALNA porażka ! Stara wysłużona kadra tak jak 99% jego pacjentów - tak zwani stali klienci. Niestety wiek robi swoje skleroza, opieszałość, bardzo niski poziom kultury osobistej, brak konkretów, komunikatywność na poziomie co najmniej "0", brak jakiejkolwiek inicjatywy o wszystko trzeba wypytywać a i z tym jest problem, leczenie maściami - 3 różne za ponad 100 zł o takim samym składzie - Polski zamiennik 11,70 :). Podsumowując: niska ocena w rankingu mówi wszystko a nawet za mało bo niema komu wystawiać ocen ze względu na wiek pacjentów... Osobiści nie polecam i odradzam. Chyba że komuś wystarczy jakieś pojękiwanie pod nosem i umówienie na kolejną wizytę za 3 tygodnie bez poznania jakichkolwiek zaleceń, rokowań czy diagnozy. Panie "DOKTOżE" czas już chyba odejść na emeryturę bo na siłę ludzi pan nie uszczęśliwi !

Cudowny fachowiec ortopedyczny,który kompleksowo podchodzi do problemu zdr.W.w dr.posiada wiedzę w szerokim zakresie metod leczenia...które z kolei potrafi umiejętnie i kompetentnie stosowac w praktyce...wzbudzając zaufanie wobec pacjenta w końcowym efekcie działań leczniczych.

Kompetentny lekarz,a przede wszystkim wspaniały człowiek!!!!!!!!!!!!!!!

Kompetentny lekarz,a przede wszystkim wspaniały człowiek!!!!!!!!!!!!!!!