dr n. med. Krzysztof Wojewoda

Miałam nieprzyjemność trafić na oddział ginekologii w Chełmie, podczas dyżuru doktora Wojewody. Jest to lekarz nieuprzejmy, niedelikatny i nieprofesjonalny. Podczas badania nie mówił do mnie nic, więcej usłyszałam od jego pielęgniarki. Przyjechałam z nasilonymi wymiotami i ogólnym osłabieniem w 9tc. Na receptę czekałam 40 min, lekarz powiedział, cyt. „JA MAM CZAS”. Strasznie przykre.

Jest nie delikatny to prawda, poswiecil mi duzo czasu bo ok. 40 minut w tym 35 na rozmowe. Przyspieszyl mi porod, jak tylko od niego wyszlam zaczelam krwawic i zrobil to specjalnie. iRYTUJE MNIE TA POLOZNA W JEGO GABINECIE, CZUJE SIE JAK NA PRZESLUCHANIU SIEDZI I SIE WYMADRZA A NAJLEPSZE TO MI POWIEDZIALA ZE POROD NIE BOLI. oCENCIE SAMI, BYC MOZE DLA KOGOS TO NORMALNE.

Jeżeli komuś nie pasuje cena to po co chodzi prywatnie jeżeli mnie na cos nie stac to nie ide proste ginekolodzy przyjmuja z kasy chorych a wystawianie zlej opini na podstawie ceny wizyty jest chore kazdy ma prace i chce zarabiac proste nikt nikomu nie bronił zostac lekarzem. A co do samego doktora chodze do niego od 6 lat prowadzil moje dwie ciaze i szczerze moge polecic.Jedyne co mi sie nie podoba usg ktore przeprowadza inny lekarz za dodatkowa opłata , który jest nijaki .

Bardzo dobry lekarz,profesjonalista,uprzejmie i dokładnie wytłumaczył moje schorzenie oraz przebieg i efekty operacji.Jestem wdzięczna panu doktorowi i nie rozumiem negatywnych opinii.

Genialny lekarz,ciepły człowiek i bardzo zyczliwy.Do pacjentek opiekuńczy,do wszystkich.Jeżeli chcecie mieć zdrowy i bezpieczny poród -zapewni go wam doktor Wojewoda.Nie podobaj mi się oszczerstwa pod Jego adresem.Człowiek takiego formatu nie zasługuje na to.No cóż, zawsze znajdzie się ta jedna niezadowolona,której nikt nie dogodzi.Wdzięczna za wspaniały poród siłami natury pacjentka-Aleksandra Oniszko.

absolutnie nie polecam-nie masz pieniędzy-nie wybieraj go !

absolutnie nie polecam-nie masz pieniędzy-nie wybieraj go !

jest dobrym specjalistą mam pełne zaufanie zawsze chodzę tylko do niego pozdrawiam.

Jestem jego pacjentką ponad 2 lata i nie narzekam. prowadził mi ciążę i uważam że jest godny zaufania.

To rzeźnik a nie lekarz... moim zdaniem nie nadaje sie na ginekologa...

To rzeźnik a nie lekarz... moim zdaniem nie nadaje sie na ginekologa...

lekarz ten jest ordynatorem w szpitalu i to on tam rządzi, ale skutek jest taki że stworzył prywatny folwark. Jezeli kobieta chce rodzić w chełmskim szpitalu to musie mieć świadomość tego, że to i tak Wojewoda podejmuje ostateczne decyzje. Generalnie, jeżeli jest wszystko w porządku to nie ma problemu z tym lekarzem, jeśli zaczynaja sie komplikacje to niestety nie ma już tak dobrze. Rażące jest równiez to, że lekarz ten nie robi USG w ramach wizyty, a odsyła do swojego kolegi (opłata 70zł), nigdy rownież nie zrobił mi KTG w ...

Rażące jest równiez to, że lekarz ten nie robi USG w ramach wizyty, a odsyła do swojego kolegi (opłata 70zł), nigdy rownież nie zrobił mi KTG w gabinecie.
Lekarz ten nie jest profesjonalista, a po prostu osobą zarabiającą pieniądze.