dr n. med. Krzysztof Wróbel

Kardiochirurg

Niesamowity lekarz i wspaniały człowiek! Połączenie kompetencji oraz fachowości z intuicją i empatią, tak potrzebną w trudnych sytuacjach życiowych to wielka rzadkość. Dziękuję za zaangażowanie i pomoc w uratowaniu mojego ojca!

Wspaniały doktor z powołania; miły, życzliwy i opanowany z super podejściem do pacjenta. Dobry fachowiec, świetnie tłumaczy wyniki badań i przebieg leczenia. Godny zaufania i polecenia. Oby takich lekarzy było dużo więcej!

Lekarz z powołania - fachowiec 1 klasa. Grzeczny, bardzo miły, konkretny - super podejście do pacjenta. Szkoda, że nam go Warszawa wciągła... ...do Krakowa wróć, do Krakowa wróć.. ;) POLECAM

Lekarz z powołania - fachowiec 1 klasa.
Grzeczny, bardzo miły, konkretny - super podejście do pacjenta.
Szkoda, że nam go Warszawa wciągła...
...do Krakowa wróć, do Krakowa wróć.. ;)

POLECAM

Wspaniały lekarz i człowiek.Bardzo życzliwy dla pacjentów. Super fachowiec.To on oraz dr.BOGUSŁAW KAPELAK uratowali mi życie.Serdecznie dziękuję PANOWIE DOKTORZY.Jan Gogoł.

Wspaniały lekarz,człowiek,zaangażowany w ratowanie życia ludzkiego.To Pan doktor wspólnie z dr.bogusławem Kapelakim uratowali mi życie.Serdecznie dziękuję Panie doktorze.Jan Gogoł.

najlepszy lekarz jakiego spotkałam , uratowal mojemu ojcu życie

najlepszy lekarz jakiego spotkałam , uratowal mojemu ojcu życie

dosyc zdolny uczen Profesora Jerzego Sadowskiego, dzieki ktoremu ta Klinika jest slawna nie tylko w Polsce ale i na swiecie. Pan dr Wrobel widac ze mial dobre wzorce bo jego szef to wspanialy czlowiek i codziennie sie troszczyl o nas od 7 rano do nocy.

Bardzo uprzejmy doktor zajmujący się od początku do końca chorym. Jestem bardzo zadowolona