lekarz Krzysztof Wurm

Ginekolog

Doskonały lekarz! Już drugą ciążę jestem pod jego fachową opieką. Chodzę do niego na NFZ, ale i tak zawsze mogę zadzwonić, gdy pojawia się problem, wytłumaczy, co mam robić, a podczas USG, które wykonuje długo i bardzo dokładnie zawsze powie czy jest wszystko w porządku, a jak coś się dzieje, mówi wprost, "nie owijając w bawełnę". Dla mnie najlepszy lekarz, spośród wszystkich, u których byłam!

Witam Przeszłam już przez wielu lekarzy,gdy zaszłam w pierwszą ciąże nie wiedziałam na którego się zdecydować,koleżanka mi poleciła swojego ginekologa i naprawdę strzał w dziesiątkę! Starszy Pan,miły,uprzejmy,dokładnie tłumaczy leczenie,poświęca pacjentowi maksymalny czas który jest potrzebny każdemu indywidualnie.Idealny dla młodych dziewczyn pierwszy raz wybierających się do lekarza ginekologa.Godny polecenia:)

Witam

Bardzo kompetentny lekarz. Pani dr z pl. Grunwaldzkiego moją ciążę pozamaciczną leczyła rutinoscorbinem! Pan dr momentalnie połapał się o co chodzi i dał skierowanie do szpitala. Potem po zabiegu na wizycie kontrolnej dokładnie zbadał a i pocieszył, stwierdzając, że następna na pewno się uda. Teraz jestem w kolejnej ciąży i w pełni ufam Panu dr. USG robi porządnie, wszystko pokazuje i wyjaśnia, jak trzeba powtarza dwa razy. A co najważniejsze mówi o wszystkim wprost.

Doktor trafnie zdiagnozowal u mnie zapalenie przydatkow, wczesniej inny lekarz twierdzil ze to endometrioza i przez ok. rok czasu faszerowałam sie niepotrzebnie hormonami. Dr Wurm wyleczyl rzekomą "endometrioze" w tydzien i za to brawo dla niego. Niestety rozczarowalam sie po kilku wizytach kiedy zauwazylam ze wraz z ulotkami na jego biurku, plakatami na scianach oraz naszywkami na fartuchu zmieniaja sie tabletki ktore mi przepisuje.

swietny lekarz,przez cztery lata nie moglam zajsc w ciaze,leczyli mnie na pcos,a wrzeczywistosci nie mam tego zespolu,dostalam leki na wywolanie jajeczkowania,i po 2 miesiacach zaszlam w ciaze:}

Pan doktor mimo bardzo dobrego sprzętu w gabinecie nie rozpoznał u mnie mięśniaka. Przez ponad rok twierdził, że zmiana jest endometriala, mimo że nie miałam żadnych objawów. Nie bardzo wiedział co z nią zrobić. Sama musiałam prosić go o odpowiednie badania i skierowania. Po którejś z kolei wizycie zaproponował mi leczenie za ok. 300zł miesięcznie, które i tak nie dałoby żadnego rezultatu, bo diagnoza była nieprawidłowa. Nie potrafił mi konkretnie odpowiedzieć co należy zrobić z nadżerką, którą mam już od ponad 3 lat. Stwierdził, że sama mam to wymyślić...

Świetny lekarz..;) wszystko wytłumaczy, pokaże..;) A przy tym jest bardzo miły...;) Polecam ;)

Zarówno na NFZ jak i w Promedisie kompetentny i rzeczowy

Zarówno na NFZ jak i w Promedisie kompetentny i rzeczowy

Od dwóch lat jestem pod jego opieką i nie mam powodu żeby narzekać. Jestem bardzo zadowolona. Bardzo w porządku lekarz i człowiek!

Od dwóch lat jestem pod jego opieką i nie mam powodu żeby narzekać.
Jestem bardzo zadowolona.
Bardzo w porządku lekarz i człowiek!

Polecam wszystkim kobieta tego lekarza jest bardzo dobrym specjalista ma podejscie do pacjentek trafnie stawia diagnoze zna sie po prostu na swojej pracy

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Wrocław"?

WELLDENT Centrum Stomatologiczne

Kukuczki 5/9 I piętro
50-570 Wrocław
przychodnia
Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej J.G. Tarabuła s.c.
Św. Mikołaja 51/52
50-127 Wrocław