dr Krzysztof Wysocki

W życiu nie spotkałam się z tak mało empatycznym człowiekiem a tym bardziej lekarzem. Niestety przysporzył wielu niepotrzebnych nerwów... Usłyszałam wiele słów które nie powinny paść z ust lekarza. Nie polecam !

bardzo rzeczowy lekarz. trafiłam do niego z komplikacjami . pierwsza ciąża u innego lekatrzami równiez z komplikacjami. problem przeniósł się na drugą ciąże . zajął się tematem bardzo profesjonalnie. zawsze pod telefonem . zawsze konkretnie wyjasnia sprawe bez zbędnego pierdzielenia. rozwiązanie poprzez cesarskie ciecie. przyjechałam do szpitala na konkretną godzine i w ciągu 30 minut juz lezałam na stole. opieka i zainteresowanie po porodzie jak i okresie połogu bardzo profesjonalne. z całago serca polecam. dodam tylko ze wizyty podczas ciąży na nfz zeby nik nie stwierdził ze pewnie prywatnie i dlatego tak super

Doktor wielce oburzony, że ktoś do niego dzwoni. Mówię jaka jest sytuacja, niby tłumaczy co trzeba, ale krzyczy na mnie. Odburknie coś. To co że jest wirus, a żadne wizyty nie są dopuszczalne. Nie mam możliwości wybrania innego ginekologa bo nie odbieraja, więc wybieram jego. Dzwonię po poradę i co jak mam innego lekarza to mam sobie iść do innego. Tym bardziej jak jesteś młodą dziewczyną potrzebującej konsultacji, a nie kobietą w ciąży to tymbardziej nie masz po co się kontaktować. Jeżeli takie podejście( jak przez telefon w sytuacji pandemii ) jest na żywo to serdecznie nie polecam.

Bardzo dobry lekarz mimo to iż chodziłam do niego państwowo będąc w ciąży nie patrzy tylko na to by brać kasę.Umawia się na poród wtedy gdy jest w szpitalu lub każe natychmiast dzwonić po niego gdy będzie się coś działo,jest miły i troszczy się o swoje pacjentki.Na prawdę polecam !!

Lepiej nie mogłam trafić. Kompetentny, uprzejmy, może troszkę małomówny, ale to przez skromność. Fantastyczny lekarz i człowiek. Pierwszą ciążę (zagrożona) prowadziłam u Dr i był przy porodzie, teraz jestem w drugiej ciąży i również prowadzę ją u Dr Wysockiego. Każdy lekarz jest inny, tak jak my kobiety ale oczernianie kogoś że śmierdzi alkoholem albo jest gburem to przesada. Gdyby był taki jak niektóre z Was piszą to miałby full wolnych miejsc, a tymczasem pierwsze wolne są na koniec sierpnia. POLECAM W 100%

jest bardzo dobrym lekarze i polecam go jak najbardziej

jest bardzo dobrym lekarze i polecam go jak najbardziej

Umie tylko brać do łapy,zero zainteresowania pacjentkami jeżeli nie chodza do niego prywatnie,poza tym strasznie śmierdzi alkocholem.Jednym słowem niekompetentny,gburowaty,według mnie brak kompetencji do leczenia kogokolwiek nie mówiąc o kobietach w ciąży-trzymajcie się od niego z daleka b

b

nie polecam ,podejscie do pacjentki w szpitalu podczas duzuru zerowe , arogancki

Napiszę krótko zwiężle i na temat....DZIĘKI DKR.WYSOCKIEMU TRAFIŁAM DWA RAZY DO SZPITALA Z KRWOTOKIEM,gdzie(chciałabym zaznaczyć)że w przeddzień mojego trafienia do szpitala i za pierwszym razem i za drugim byłam u dkr.,który stwierdził,ze wszystko jest ok.Nadmienie iż mój pobyt w szpitalu był ewidentny z "partactwem"dkr.Wysockiego,a więc NIE POLECAM TEGO LEKARZA!!!

Bardzo kompetentny lekarz. Prowadził moją ciążę, która przebiegała z komplikacjami. Bardzo miło wspominam wizyty u doktora Wysockiego.