lekarz Krzysztof Wytrychowski

Alergolog

Lekarz z indywidualnym podejściem do pacjenta, godny polecenia. Polecam z całego serca.

Od lat leczę się na alergię i już byłam w niejednej poradni, wszędzie traktowano mnie i moją chorobę poważnie. Od pół roku zajmuje się mną Pan doktor Wytrychowski, człowiek anioł pełen troski i zrozumienia, nie zawodzi gdy inni zawodzą, wysokie kompetencje i uprzejmość sprawia, że nie mam ochoty już zmieniać lekarza, dziwią mnie te negatywne wpisy to chyba od konkurencji, ja dziękuję doktorowi za troskę

ja dziękuję doktorowi za troskę

Lekarz wybitnie nieuprzejmy oraz niekompetentny. Błędnie zdiagnozował astmę poprzez złe odczytanie wyniku spirometrii. Zdecydowanie odradzam.

Niegrzeczny, niekompetentny i napastliwy . Nie spotkałam się do tej pory z takim traktowaniem pacjenta. Straciłam mnóstwo czasu czekając w dwugodzinnej kolejce mimo że wizyta była na konkretną godzinę i dalej nie wiem co mi jest. Nigdy więcej !

Wspanialy lekarz i czlowiek,od lat wspiera mego syna w ciezkiej,niestety jak dotad nieuleczalnej chorobie.DZIEKUJE!! matka

matka

Wspaniały lekarz polecam wszystkim gdyby nie jego zaangażowanie juz była bym na tamtym swiecie, jesli szukacie dobrego specjalisty to tylko On.

Witam, 8 lat temu dr Wytrychowski zdiagnozował u mnie astmę, od tego czasu jestem jego pacjentką i nie zamierzam zamieniać go na innego lekarza. Pan doktor poświęca dużo czasu i uwagi swoim pacjentom, nie spotkałam się nigdy z sytuacją, żeby kogoś zbył, bo się spieszył, czy coś podobnego. Jest kompetentny, o czym świadczyć może fakt, że jako jedyny z wielu alergologów, których odwiedziła moja babcia był w stanie prawidłowo zdiagnozować męczące ją od długiego czasu dolegliwości. W podobnej sytuacji pomógł on również mojej kuzynce. Dodatkowo jest on człowiekiem niezwykle miłym. ...

Witam,
8 lat temu dr Wytrychowski zdiagnozował u mnie astmę, od tego czasu jestem jego pacjentką i nie zamierzam zamieniać go na innego lekarza. Pan doktor poświęca dużo czasu i uwagi swoim pacjentom, nie spotkałam się nigdy z sytuacją, żeby kogoś zbył, bo się spieszył, czy coś podobnego. Jest kompetentny, o czym świadczyć może fakt, że jako jedyny z wielu alergologów, których odwiedziła moja babcia był w stanie prawidłowo zdiagnozować męczące ją od długiego czasu dolegliwości. W podobnej sytuacji pomógł on również mojej kuzynce. Dodatkowo jest on człowiekiem niezwykle miłym. Miewałam parę razy sytuacje, kiedy zapomniałam się zarejestrować na wizytę, a wtedy - mimo wieeelu innych pacjentów w poczekalni, pan doktor bez problemu godził się przyjąć mnie jeszcze w tym samym dniu. Naprawdę mogę z czystym sercem polecić dr-a Wytrychowskiego innym pacjentom.