lekarz Krzysztof Zając

Internista

3,4

Uważam,pana doktora Krzysztofa Zająca z Pruszcz Gdańskiego za świetnego lekarza, bardzo dobre podejście do pacjenta, tłumaczy chorobę i metodę leczenia,jest kompetentny,przyjmuje o każdej porze dnia i nocy w niedziele również,polecam wszystkim pacjentom! Pacjentka

Budzi pełne zaufanie i nie zawodzi go. Ogromne doświadczenie, świetne podejście do pacjenta. Niedogodnością jest oczekiwanie w poczekalni, ale wynika to z bardzo starannego traktowania każdego pacjenta. Polecam . Irena Kubarek

Bardzo dobry lekarz tzw. starej daty, reaguje na każdy problem, wspiera psychicznie zarówno pacjenta jak i jego rodzinę. Polecam z całego serca.

Ten człowiek to normalne beztalencie medyczne nie potrafi nic.Stawia nie trafione diagnozy a na dodatek jest arogancki w stosunku do pacjenta.NIE POLECAM

łamie zasady etyki lekarskiej podważa kompetencje innych specjalistów

łamie zasady etyki lekarskiej podważa kompetencje innych specjalistów