lekarz Krzysztof Zając

Internista

3,5

Kiedyś , każdy chwalił doktora i szlam z polecenia , nigdy nie twierdziłam, że może coś źle być w usg ,które wykonywałam. Pewnego dnia stwierdziłam że doktor źle wykonuje usg , ponieważ kiedy wykonywałam, usg tarczycy wychodziło ok według doktora,lecz tak nie było!!! Namówiłam jeszcze swojego partnera, by u doktora zrobił usg gdzie u niego wyszło Hashimoto ( brał leki ) . Minęło trochę czasu ( 2 lata )i poszłam do lekarza rodzinnego, gdzie mówiłam ,że mnie przydusza, powiedziała że mam zrobić usg . Okazało się że mam Hashimoto, a lekarz złapał się za głowę i powiedział że tarczyce mam jak po bombardowaniu same dziury. Pa znowu mojego partnera okazało się ,że nie ma Hashimoto . !!!!Rozmawiałem ze znajomymi , teraz podobno co drugiej osobie wpisuje Hashimoto nie wiem, czy to dlatego że zgaduj-zgadula!!!!! Dziękuję doktorze lecz moje zaufanie Pan utracił.

Uważam,pana doktora Krzysztofa Zająca z Pruszcz Gdańskiego za świetnego lekarza, bardzo dobre podejście do pacjenta, tłumaczy chorobę i metodę leczenia,jest kompetentny,przyjmuje o każdej porze dnia i nocy w niedziele również,polecam wszystkim pacjentom! Pacjentka

Budzi pełne zaufanie i nie zawodzi go. Ogromne doświadczenie, świetne podejście do pacjenta. Niedogodnością jest oczekiwanie w poczekalni, ale wynika to z bardzo starannego traktowania każdego pacjenta. Polecam . Irena Kubarek

Bardzo dobry lekarz tzw. starej daty, reaguje na każdy problem, wspiera psychicznie zarówno pacjenta jak i jego rodzinę. Polecam z całego serca.

Ten człowiek to normalne beztalencie medyczne nie potrafi nic.Stawia nie trafione diagnozy a na dodatek jest arogancki w stosunku do pacjenta.NIE POLECAM

łamie zasady etyki lekarskiej podważa kompetencje innych specjalistów

łamie zasady etyki lekarskiej podważa kompetencje innych specjalistów