lekarz Krzysztof Zalc

1,4
1,2
1,6
1,4

WITAM !!! Jeśli tacy ludzie leczą i wystawiają (subiektywne opinie) to nie dziw, że tak dużo nas choruj. Krótko mówiąc lekarz mi się kojarzy z GESTAPO. Chodz mimo mojego młodego wieku... to bez wahania porównuje tego "lekarza" do tych metod które panowały w owych czasach. PANIE "doktorze" NIE WSZYSCY SĄ ZŁODZIEJAMI I NIE WSZYSCY CHORUJĄ BO CHCĄ TYLKO, ŻE TAK IM SIĘ W ŻYCIU UŁOŻYŁO ps chętnie bym oddał WSZYSTKO!!!!!!aby nie chorować bo, nie dojść, że jesteśmy chorzy to upokarzani przez takich ludzi jak pan. Pozdrawiam

Byłam wczoraj u pana doktora w Zusie gdyż wezwano mnie na komisje lekarską. Hm.... bardzo nieprzyjemna osoba , drwiąca z chorych osob. Pomimo ze wydał mi opinie pozytywną i nie przerwał mojego chorobowego to jednak stanowczo nie polecam kontaktu z tą osobą.

Witam Pan doktor jest dnem totalnym nie dosyc ze chcxe byc uzdrowicielem ludzi chory w imię ZUS to jest chamski i nieuprzejmy do pacjenta. Nie życze nikomu spotkan z tym lekarzem przypominam ze przyjmuje on w ZUS Zabrze jako orzecznik w pokoju 003

Witam

jak dla mnie to jestem na nie nie jestem do pana doktora przekonana

jak dla mnie to jestem na nie nie jestem do pana doktora przekonana

Uzdrowiciel !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! . Broni interesów ZUS .

Uzdrowiciel !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! . Broni interesów ZUS .