dr n. med. Krzysztof Zapałowicz

Neurochirurg

Wspaniały lekarz. Miałam złamane dwa zęby obrotnika , głowa nie miała na czym mi sie trzymac a ten człowiek uratował mnie.. Poskładal i funkcjonuje normalnie. Inni lekarze zapobiegawczo kazali mi nosic kołnierz a to nic nie dało bylo gorzej a Pan doktor mnie zoperował.

Miałam operację przepuklin kregosłupa 2 tygodnie temu.Operował mnie Pan Doktor Krzysztof Zapałowicz.Moim zdaniem to najlepszy fachowiec ,światowej klasy specjalista, a przy tym niezwykle sympatyczny i kulturalny Człowiek,mający wzorcowe podejscie do pacjenta.Doskonały kontakt z pacjentem,otaczanie ciągłą opieką przez cały okres leczenia,wszystko to sprzyja szybkiemu powrotowi do zdrowia pacjenta.Jestem wdzięczna i życzę dalszych sukcesów Panu Doktorowi,którego polecam wszystkim szukającym pomocy neurochirurgicznej na najwyższym poziomie. Małgorzata R.

bardzo dobry człowiek odpowiedni lekarz mało jest takich ludzi jak pan doktor szykuje sie teraz z mężem isc serdecznie pozdrawiam

Bardzo dobry lekarz.Operował mnie na ostrym dyżurze.Jestem Mu bardzo wdzięczna za fachową pomoc i ulgę w cierpieniu.Polecam i jeszcze raz dziękuję. Wdzięczna pacjentka Alina T.

znakomity specjalista - polecam. Trzy dni po operacji L5/S1 chodzę bez przeciwbólowych. Naprawdę inne życie.

Byłam bardzo miło przyjęta przez Pana doktora i dokladnie poinformowana na czym będzie polegać operacja.Szkoda ,że nie operował mnie.Ale i tak jestem Mu bardzo wdzięczna za to co dla mnie zrobił.Mogę polecic Go polecić każdemu.

Wspaniały lekarz, bardzo dobry w diagnozowaniu schorzenia. Dał mi sznase na lepsze życie "życie z mniejszym bólem" Wszczepił mi stymulator bólu po ktorym lepiej sie poruszam .Polecam

Wspaniały lekarz,
bardzo dobry w diagnozowaniu schorzenia.
Dał mi sznase na lepsze życie "życie z mniejszym bólem"
Wszczepił mi stymulator bólu po ktorym lepiej sie poruszam .Polecam

Czy dr Zapałowicz leczy jak mam naczyniaka w kregosupie piersiowym wnasadzie łuku. Bo tam gdzie sie znajduje to odzcuwam ból.

Pan doktor pobrał 100 zł za informacje ,że mam udać się do ortopedy, bo on barku nie leczy ...a za co wziął 100zł ?

Czy dr.Zapałowicz jest dobrym neurochirurgiem. Naczynaik w kregosupie piersiowy.