lekarz Krzysztof Zawieja

Trafiłam do lekarza na NFZ w Occuservice z problemem rogówki. Lekarz kompetentny, rzeczowy, zrobiono badania, pan doktor wydał zalecenia, wyleczył problem z rogówką gdzie w innej placówce przez długi czas nie potrafiono, zlecano coraz więcej badań a ja widziałam coraz gorzej..... Teraz widzę dobrze. Dziękuję

ja widziałam coraz gorzej..... Teraz widzę dobrze. Dziękuję

Trzy lata temu robił mi badanie na NFZ. Chamstwo i bezczelność, wyszłam w szoku, upokorzenie poczułam dopiero później. A on ciągle tam pracuje?

A on ciągle tam pracuje?

Lekarz porazka nawet nie podejmuje proby przyjecia osoby niepelnosprawnej twierdzac ze nie maja ..specjalnego sprzetu ..tzn.jakiego ?? Teleskopu elektronowego czy jak ? Panie dr takie osoby maja dwoje oczu jak kazdy ..no ale tego na studiach nie ucza pewnie .nie polecam !!!!!

Bardzo dobry fachowiec, miałem problemy z oczami związane z noszeniem soczewek - bardzo wysuszona rogówka i stan zapalny - podczas 2 wizyt wyleczył mnie, tak, że nie mam nawracających stanów zapalnych. Polecam serdecznie!!

baznadziejne i olewające podejście do stałego pacjenta potrzebującego wizyty po przebytym zabiegu w szpitalu (wiadomo że nie znamy wcześniej terminu wizyty kontrolnej) niby z braku refundacji NFZ. brak czasu, nieuprzejmy i bezczelny. bez skrupułów mówi o tym że mu nikt za to nie płaci a za darmo nie będzie pracował. brak podejścia i lekceważnie stałego pacjenta. za pieniądze ma czas i termin od ręki na wizytę. nie jest lekarzem z powołania. nie obchodzi go los pacjentów i tyle. nie polecam!!!!!

ZDYSTANSOWANY, ALE BARDZO DOBRY FACHOWIEC.

ZDYSTANSOWANY, ALE BARDZO DOBRY FACHOWIEC.

Trafiłam na tego lekarza w klinice Ocu Service, która, jako jedna z nielicznych w Poznaniu, posiada aparaturę do wykonywania tomografii oka. Lekarz badanie wykonał właściwie bez słowa, po czym zaniósł wynik do recepcji (po drodze minął mnie na korytarzu i potraktował jak powietrze, następnie wrócił do gabinetu). Pani w recepcji akurat rozmawiała przez telefon z koleżanką i dopiero po ok. 15 minutach zauważyła, że leży u niej na biurku jakiś papier, więc pomachała nim do mnie z daleka i krzyknęła: "150 zł poproszę". Byłam zszokowana, bo myślałam, że lekarz poprosi mnie na rozmowę, objaśni wynik (nie każdy musi znać się na kolorowych wykresach z aparatury medycznej) itd. , a on jedyne co zrobił to na wydruku z wykresem dopisał 2 zdania, w których użył terminów medycznych, z jakimi nie miałam nigdy do czynienia, albo napisał np. "kontrolować ciśnienie"...ale co jaki czas już się nie dowiedziałam. Reasumując, musiałam umówić się na wizytę do innej kliniki, gdzie kompetentny lekarz okulista objaśnił mi wszystko i dodał, że dr Zawieja jest raczej "milczkiem". Jakoś mnie to nie przekonało, dla mnie to zwykły gbur. Co do fachowości nie mogę się wypowiadać, bo słowa ze mną nie zamienił.

Kompetentny, opanowany, uprzejmy, udziela istotnych wyjaśnień. Polecam go przede wszystkim sobie i znajomym, reszcie nie polecam, bo będziecie Państwo tworzyć zbyt długie kolejki, aby dostać się do dr Zawieji.

jest swietny uprzejny i wzbudza zaufanie jest podobno honoseksualista ale spoko nie przeszkadza to

jest swietny uprzejny i wzbudza zaufanie
jest podobno honoseksualista ale spoko nie przeszkadza to

Dr. Zawieja jest specjalistą okulistą z powołania. Polecam Pana doktora każdemu kto potrzebuje pomocy w sprawie chorób oczu.