lekarz Krzysztof Zawodniak

Pan doktor stał sie ostatnio roztrzepany. No ale co sie dziwić jak ma takie osobiste problemy. Żeby na stare lata zostawiać żone-lekarza dla bibliotekarki o lekkich obyczajach to zawód lekarz idzie w kąt. Skończy jak nieszczęsny Durys przy tej swojej ograniczonej babie.

Pan doktor stał sie ostatnio roztrzepany. No ale co sie dziwić

Rewelacyjny specjalista. Chodzę do niego od bardzo dawna. Prowadził również moje dwie ciąże, kompleksowo podchodzi do pacjenta. Serdecznie polecam.

czekam na opinie o lekarzu ginekologu mam nadzieje że ktoś napisze, szukam dobrego ginekologa w powiecie i myślę ze to dobry lekarz ale tego do końca nie wiem także czekam na wszae opinie proszę napiszcie