dr Krzysztof Zieliński

Jest najlepszy, uprzejmy i godny zaufania.

Jest najlepszy, uprzejmy i godny zaufania.

Przede wszystkim to bardzo dobry człowiek. Kompetentny i oddany lekarz. Jako lekarz godny polecenia w 100%

Bardzo dobry lekarz;)bardzo polecam 'oby każdy podchodził tak do pacjenta a nie zeby wydrzeć ostatnie grosze z człowieka co czasy ciężki i w rezultacie nic konkretnego zaradzić;)

Bardzo zaufany w sobie lekarz.Nie tłumaczy ty Ko burzy coś pod nosem.

Bardzo zaufany w sobie lekarz.Nie tłumaczy ty
Ko burzy coś pod nosem.

Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak Dr Zieliński kompetentny, dokładny,uprzejmy,cierpliwy, wyrozumiały... można by było wypisywać wiele pozytywnych słów. Naprawdę warto poczekać nawet 3 miesiące. Polecam w 100%

REWELACYJNY LEKARZ!! dzięki niemu jestem teraz mamą ślicznej i zdrowej córeczki. Polecam każdej kobiecie, która nie chce się czuć jak kolejna pacjentka "do odhaczenia" na liście !!

Najlepszy lekarz do jakiego trafiłam (a było ich sporo), kompetentny, miły, opiekuje się pacjentką, wszystko wytłumaczy. Jak jest jakiś problem to zawsze znajdzie czas, chociaż kolejki są długie (trzeba czekać 3 miesiące na wizytę- coś o tym świadczy), karze przyjść bez zapisywania na wizyty albo do szpitala gdzie pracuje. POLECAM

Ludzie o jakich kompetencjach mówimy jak ten lekarz nie ma specjalizacji i doświadczenia i dopiero się uczy,Przecież to stażysta.

Nie zgodzę się z opiniami innych. Nie polecam.

Nie zgodzę się z opiniami innych. Nie polecam.

Witam, jestem w 15-stym tygodniu i moją ciążę prowadzi Pan Zieliński, jestem zadowolona z jego podejścia do mnie, nie czuję się jako kolejna osoba do załatwienia. Każda wizyta przebiega bardzo dokładnie, odpowiada na wiele pytań, Gorąco Polecam, SUPER LEKARZ