dr Krzysztof Ziętek

Internista, Lekarz rodzinny

Pamiętam pana Krzysztofa Ziętka i jego żonę (też lekarza) Annę Sokołowską-Ziętek z lat mojej młodości (lata 80-90). Wspaniali ludzie i fachowcy. Nie mam już z nimi kontaktu, ale cieszę się, że nadal pozostają dobrymi ludźmi i lekarzami.

Jeden z niewielu w Śremie przyjmujących lekarzy, prawdziwy lekarz, a nie urzędnik. Stawia diagnozę po badaniu a nie zza biurka.

Ma wszechstronną wiedzę medyczną,jest bardzo miły, spokojny,cierpliwy,wyrozumiały,kompetentny. Zawsze wysłucha i służy radą. Konsultuję z P.Doktorem leki od wszystkich specjalistów. Bardzo przejmuje się losem swoich pacjentów. Lekarz,którego z czystym sumieniem warto polecić!!!

Super lekarz z powołania. Zawsze trafne diagnozy!!!

Super lekarz z powołania. Zawsze trafne diagnozy!!!