lekarz Krzysztof Zydlewski

Ginekolog

Najlepszy dr jakiego spotkałam na swojej drodze. Prowadził moje dwie ciąże ze szczęśliwym finałem.jesli 3 ciąża to tylko u niego. Od 11 lat jestem jego pacjentka co roku jestem na kontroli i nie wyobrażam sobie innego lekarza. Jest bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem. Przed nim nie mam wstydu ani innych skrępowan poprostu ludzki dr.

trafiłam do doktora po wcześniejszej wizycie w poliklinice(tego samego dnia) gdy dowiedziałam się że u mojej dzidzi jest brak akcji serca dr. Zydlewski zrobił jeszcze raz usg i postawił przeciwna diagnozę:) żyje i serducho wali jak szalone:)niezmiernie się ucieszyłam za dobrą nowinę dostał buziaka a ja jestem szczęśliwa i na pewno będę dalej prywatnie do Niego chodzić i prowadzić ciążę:)polecam serdecznie:)

Chodzę do tego lekarza od 10 lat i znam go dobrze.I powiem tak-dawniej bardziej przykładał się do swojej pracy,zabiegał o pacjentki i bardziej się starał a dziś?...wiele się zmieniło..być może zbyt duża ilość pracy jak i pacjentek,pogorszyła jakość wizyty.Największą wadą jest to,że jak mamy umówioną wizytę na godzinę 18 to wejdziemy najwcześniej o 20-ej,a to dlatego,że Pan Doktor na jedną godzinę zapisuje około 8 pacjentek z czego 70% to ciężarne,które muszą stać i czekać,bo krzesełek jest tylko 4! a ich godzina wizyty dawno minęła..a one tak biedne stoją i czekają-TO JEST KARYGODNE!Panie Doktorze-czas to zmienić.Pozdrawiam:)

Dr Zydlewski jest sympatycznym lekarzem, dokładnie tłumaczy wszystko tak, aby było to zrozumiałe dla pacjentki. Wizyta bardzo przyjemna, sprawił, że bez stresu będę chodzić na kolejne. Polecam wszystkim.

Sympatyczny i jednocześnie empatyczny lekarz. Godny zaufania i polecenia, pochyla się nad każdym problemem i rozwiązuje go z pacjentem. Sam mnie umówił na zabieg w innym szpitalu, ja tylko zadzwoniłam, kiedy mam przyjechać.

Pierwsze wrażenie bardzo dobre, przed przepisaniem mi tabletek anty dał mi całą listę badań do zrobienia. W publicznej służbie zdrowia się z czymś takim nie spotykałam. Bardzo uprzejmy. Nie mnie oceniać jego kompetencje, ale zdawał się podchodzić z zaangażowaniem do wszystkiego o czym mu mówiłam. Niestety wizyta prywatna umawiana na godzinę poprzedzona jest zazwyczaj 2-3 godzinnym czekaniem.

Szczerze polecam tego lekarza. Mialam nadcisnienie indukowane ciaza i bylam bardzo mocno spuchnieta, Pan doktor bardzo sie mna zaopiekowal, zawsze moglam do niego zadzwonic i przyjsc nawet na nieumowniona wizyte. 8 maja urodzilam synka sulami natury w czym BARDZO mi Pan doktor pomogl. Nie moglam trafic w lepsze rece, jestem pewna ze moje kolejne dzieci przyjda na swiat pod okoem tego czlowieka.

Jak najbardziej polecam. Bardzo dobry lekarz. Posiada wszystkie cechy jakich nalezy oczekiwac od lekarza. Mily, kompetentny i odpowiedzialny. Czasem wsytawiając komus zlą opinie najpierw trzeba by zastanowić sie nad tym czego mamy prawo oczekiwac i zrozumiec, ze lekarz to tez czlowiek. ze nalezy mu sie odpoczynek, czas wolny dla siebie i rodziny , miewa lepsze i gorsze dni. Zachowajmy zdrowy rozsądek ...

Jak najbardziej polecam.

Zachowajmy zdrowy rozsądek ...

Bardzo dobry lekarz godny polecenia.Poświeca swoj czas pacjentce i stara sie pomoc.Co wazne dla nas kobiet jest bardzo delikatny,stara sie w sposob jasny i klarowny wytłumaczyc patcjentce co jej dolega.Jestem jego pacjentka od 10 lat,prawie wszystkie kolezanki prowadzily swoje ciaze u niego jak i rodzily.

ciaze u niego jak i rodzily.

chodż mam do siedlec 50 km w jedna strone oplaca sie pokanac taka droge. Wizyta jest zawsze na konkterna godzine nie trzeba siedziec w kolejce.Na każdej wizycie p.Zydlewski wykonuje badanie ginekologiczne.Prowadził moje 2 ciażę i jestem bardzo zadowolona. Polecam.