lekarz Krzysztof Zydlewski

Najlepszy dr jakiego spotkałam na swojej drodze. Prowadził moje dwie ciąże ze szczęśliwym finałem.jesli 3 ciąża to tylko u niego. Od 11 lat jestem jego pacjentka co roku jestem na kontroli i nie wyobrażam sobie innego lekarza. Jest bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem. Przed nim nie mam wstydu ani innych skrępowan poprostu ludzki dr.

trafiłam do doktora po wcześniejszej wizycie w poliklinice(tego samego dnia) gdy dowiedziałam się że u mojej dzidzi jest brak akcji serca dr. Zydlewski zrobił jeszcze raz usg i postawił przeciwna diagnozę:) żyje i serducho wali jak szalone:)niezmiernie się ucieszyłam za dobrą nowinę dostał buziaka a ja jestem szczęśliwa i na pewno będę dalej prywatnie do Niego chodzić i prowadzić ciążę:)polecam serdecznie:)

Dr Zydlewski jest sympatycznym lekarzem, dokładnie tłumaczy wszystko tak, aby było to zrozumiałe dla pacjentki. Wizyta bardzo przyjemna, sprawił, że bez stresu będę chodzić na kolejne. Polecam wszystkim.

Sympatyczny i jednocześnie empatyczny lekarz. Godny zaufania i polecenia, pochyla się nad każdym problemem i rozwiązuje go z pacjentem. Sam mnie umówił na zabieg w innym szpitalu, ja tylko zadzwoniłam, kiedy mam przyjechać.

Pierwsze wrażenie bardzo dobre, przed przepisaniem mi tabletek anty dał mi całą listę badań do zrobienia. W publicznej służbie zdrowia się z czymś takim nie spotykałam. Bardzo uprzejmy. Nie mnie oceniać jego kompetencje, ale zdawał się podchodzić z zaangażowaniem do wszystkiego o czym mu mówiłam. Niestety wizyta prywatna umawiana na godzinę poprzedzona jest zazwyczaj 2-3 godzinnym czekaniem.

Chodzę do tego lekarza od 10 lat i znam go dobrze.I powiem tak-dawniej bardziej przykładał się do swojej pracy,zabiegał o pacjentki i bardziej się starał a dziś?...wiele się zmieniło..być może zbyt duża ilość pracy jak i pacjentek,pogorszyła jakość wizyty.Największą wadą jest to,że jak mamy umówioną wizytę na godzinę 18 to wejdziemy najwcześniej o 20-ej,a to dlatego,że Pan Doktor na jedną godzinę zapisuje około 8 pacjentek z czego 70% to ciężarne,które muszą stać i czekać,bo krzesełek jest tylko 4! a ich godzina wizyty dawno minęła..a one tak biedne stoją i czekają-TO JEST KARYGODNE!Panie Doktorze-czas to zmienić.Pozdrawiam:)

polecam! bardzo dobry lekarz, miły sympatyczny

polecam! bardzo dobry lekarz, miły sympatyczny

chodż mam do siedlec 50 km w jedna strone oplaca sie pokanac taka droge. Wizyta jest zawsze na konkterna godzine nie trzeba siedziec w kolejce.Na każdej wizycie p.Zydlewski wykonuje badanie ginekologiczne.Prowadził moje 2 ciażę i jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Bardzo dobry lekarz godny polecenia.Poświeca swoj czas pacjentce i stara sie pomoc.Co wazne dla nas kobiet jest bardzo delikatny,stara sie w sposob jasny i klarowny wytłumaczyc patcjentce co jej dolega.Jestem jego pacjentka od 10 lat,prawie wszystkie kolezanki prowadzily swoje ciaze u niego jak i rodzily.

ciaze u niego jak i rodzily.

Ja mam mieszana uczucia... poszłam z podejrzeniem ciąży lekarz był zdegustowany jak taka młoda osoba nie stosuje antykoncepcji... ja się cieszyłam, ze zostanę mamą a tu take zimne wiadro wody na dzień dobry.